| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 24″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 6 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Особливості | Безрамковий дисплей |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити | 539.2 x 170 x 433.7 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии