| Застосування | Внутрішнє відеоспостереження |
| Варіанти монтажу |
Настільний Стельовий |
| Тип підключення | Бездротова |
| Вид | Купольна |
| Виконання | Поворотна |
| Сенсор (тип матриці) | 1/2.8" |
| Об'єктив | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Знімна лінза | - |
| Дозвіл зйомки | 2304x1296 |
| Дозвіл відео | 2304x1296 |
| Дозвіл матриці | 3 МП |
| Формат відео | H.264 |
| Частота кадрів | 15 |
| Нічна зйомка | + |
| Ік підсвічування | до 9 м |
| Тепловізор | - |
| Датчик руху | + |
| Мікрофон | + |
| По горизонталі | 83 |
| По вертикалі | 45 |
| По діагоналі | 98 |
| Тип підключення | WiFi |
| Бездротова мережа | IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 Ггц |
| Мережеві протоколи | SSL/TLS |
| Віддалене управління | + |
| Слот для карти пам'яті | MicroSD до 512 ГБ |
| Розумна подія |
Виявлення руху Виявлення людей Виявлення дитячого плачу |
| Зв'язок сигналізації |
Системне сповіщення Системне сповіщення зі знімком (Tapo Care Services) Системне сповіщення з кліпами (Tapo Care Services) |
| Робоча температура | 0°C ~ +40 °С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Адаптер живлення |
| Живлення | 100-240 В AC, 50/60 Гц, 0.3A |
| Додатково | Бездротова безпека - WPA, WPA2-PSK |
| Комплектація |
Камера Tapo C210 — 2 шт Адаптер живлення — 2 шт Короткий посібник користувача — 1 шт Кріпильні гвинти — 2 комплекти Наклейка-шаблон для монтажу — 2 шт Основа камери — 2 шт Кріпильні анкери — 2 комплекти |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии