| Застосування | Внутрішнє відеоспостереження |
| Варіанти монтажу |
Настільний Стельовий |
| Тип підключення | Бездротова |
| Вид | Циліндрична |
| Виконання | Неповоротна |
| Сенсор (тип матриці) | 1/2.9" 1D CMOS |
| Об'єктив | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.45 мм |
| Знімна лінза | - |
| Дозвіл зйомки | 2560x1440 |
| Дозвіл відео | 2560x1440 |
| Дозвіл матриці | 4 МП |
| Формат відео | H.264 |
| Частота кадрів | 30 |
| Нічна зйомка | + |
| Ік підсвічування | до 9 м |
| Тепловізор | - |
| Датчик руху | + |
| Мікрофон | + |
| По горизонталі | 120 |
| По вертикалі | 67 |
| По діагоналі | 140 |
| Тип підключення | WiFi |
| Бездротова мережа | IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz Wi-Fi;BLE |
| Мережеві протоколи | SSL/TLS |
| Віддалене управління | + |
| Слот для карти пам'яті | MicroSD до 512 ГБ |
| Розумна подія |
Виявлення руху Виявлення людей Виявлення перетину лінії Виявлення дитячого плачу Виявлення транспортних засобів Виявлення домашніх тварин Виявлення нявкання Виявлення гавкоту Виявлення розбиття скла |
| Зв'язок сигналізації |
Системне сповіщення Системне сповіщення зі знімком екрана (Tapo Care Services) |
| Робоча температура | 0°C ~ +40 °С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Адаптер живлення |
| Живлення | Адаптер живлення 9В |
| Додатково |
Бездротова безпека - WPA/WPA2-PSK/WPA3 Цифровий зум - 12x |
| Комплектація |
Камера Tapo C125 Адаптер живлення Монтажні гвинти Монтажний шаблон Монтажні анкери Металева пластина Клей 3M Посібник із швидкого старту |
| Габарити | 76.4 x 66.4 x 44.6 |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии