ProLite X2283HSU-B1 - це 21,5-дюймовий монітор із панеллю VA, що гарантує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Монітор оснащений динаміками, гніздом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, 2-портовим USB-концентратором, функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей і сумісний з настільними кронштейнами iiyama для багатоекранних рішень для підвищення продуктивності. Завдяки часу відгуку 1 мс і технології FreeSync цей настільний монітор підходить для домашнього офісу та повсякденних ігор.
Немає мерехтіння + придушення синього
Оптимальне рішення для комфорту і здоров'я ваших очей. Монітори, що не мерехтять, з функцією зменшення синього світла істотно знижують напругу та втому, як порівняти зі звичайними моніторами.
OverDrive ON/OFF
Зображення на екрані монітора може ставати розмитим під час показу дуже динамічного зображення. Технологія Overdrive дає змогу уникнути цього.
ACR
Контрастність - це відношення яскравостей найсвітлішої і найтемнішої частин зображення на екрані РК-монітора. Технологія Advanced Contrast Ratio (просунута контрастність) автоматично регулює контрастність і яскравість, ґрунтуючись на характеристиках картинки. Що вища контрастність, то краще виглядатиме картинка в темній кімнаті.
Full HD
Завдяки підтримці роздільної здатності 1920х1080, монітор може відображати будь-які зображення! Full HD забезпечує більшу робочу зону порівняно зі звичайними моніторами, які працюють у роздільній здатності 1280х1024.
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 21.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 75 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.249 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| NTSC | 72 |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 2.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +22° до -4 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 17 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Blue Light Filter AdaptiveSync |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI Кабель USB |
| Габарити | 500 x 365 x 183.5 мм |
| Габарити в упаковці | 565 x 128 x 394 |
| Вага | 3.1 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии