| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип матриці | SVA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 4 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.232 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| NTSC | 85 |
| sRGB | 121 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +13° до -4 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран PBP (Picture-by-Picture) |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити | 810.4 x 520.6 x 242.5 мм |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии