| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | PLS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку | 6 |
| Максимальна частота оновлення | 75 |
| Яскравість | 350 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DVI 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Додаткові інтерфейси | 3 x USB |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +35° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | від +170° до -170 |
| Регулювання висоти | 0–150 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 150 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.35 |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 1 |
| Габарити | 611.8 x 378 x 250 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии