| 2 450,93 € | Amazon DE (12/12) |
| 45,90 € | CaseKing (1/12) |
| 46,29 € | Alternate (1/12) |
Архітектура NVIDIA Blackwell посилена вдосконаленою системою охолодження та живлення, підкріплена надійним посиленим корпусом для виняткової довговічності. Заряджайте, атакуйте та домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX™ 5070, створеною витримувати найскладніші умови експлуатації та забезпечувати неперевершену продуктивність.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Сертифіковані дроселі та MOSFET військового класу TUF забезпечують стабільне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню стабільності системи.
Чорні металізовані конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший діапазон робочих температур і в 2,5 раза довший термін служби порівняно зі стандартними конденсаторами.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Ця вдосконалена система охолодження поєднує ексклюзивну технологію виробництва ASUS MaxContact, термопрокладку з фазовим переходом та ефективні вентилятори Axial-Tech, забезпечуючи преміальну теплову продуктивність, оптимізований повітряний потік і тиху роботу — і все це в межах міцного вентильованого металевого корпусу-екзоскелета.
Технологія MaxContact
MaxContact — це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника, розташованого над графічним процесором, на 5% порівняно з традиційними конструкціями. Це покращує температурні показники до 2°C у поєднанні з розгалуженим масивом радіатора та потужними вентиляторами Axial-Tech.
Удосконалені вентилятори Axial-Tech
Вентилятори Axial-Tech обертаються на подвійних кулькових підшипниках і забезпечують до 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вентиляторами.
Нові напрямки обертання
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються, коли температура GPU падає нижче 50°C, забезпечуючи тихішу роботу під час легких завдань. Вони відновлюють роботу вище 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що балансує продуктивність і рівень шуму.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний литий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина допомагають запобігти вигину друкованої плати та мають великі вентиляційні отвори для додаткового підвищення розсіювання тепла.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold — ідеальний вибір для відеокарт TUF Gaming GeForce RTX 50 серії, що пропонують виняткову довговічність і надійне живлення. Виготовлені з високоякісних компонентів і конденсаторів військового класу, ці блоки живлення забезпечують максимальну продуктивність вашої ігрової системи навіть під час найвимогливіших навантажень.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
ASUS GPU Guard наносить клей на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи тріщин, а кронштейн GPU забезпечує рівномірний тиск кріплення та додаткову стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення, що зменшує вплив на навколишнє середовище, знижує енергоспоживання під час виробництва та підвищує надійність продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
ASUS GPU Tweak III стала ще інтуїтивнішою та функціональнішою, ніж будь-коли. Оновлений інтерфейс забезпечує зручніший доступ, об’єднуючи основні функції в єдиній централізованій панелі, а тюнер напруги й частоти повністю перероблено, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0dB, автоматичне перемикання профілів, повністю настроювана екранна панель і функції журналювання, допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC справляється з іграми 2K на максимальних налаштуваннях, важкими AAA з трасуванням променів і кіберспортом на високій герцовці. Адаптер відмінно справляється з роботою в DaVinci та Premiere, прискорює рендер AI-завдань і стримінг з кодеком NVENC AV1. А серія TUF підтверджує, що компоненти всередині — промислового класу, протестовані за військовими стандартами надійності, і їхній ресурс розрахований на роки роботи.
В ASUS TUF Gaming RTX 5070 OC стоїть чип GB205 архітектури Blackwell — п’яте покоління тензорних ядер і четверте покоління RT-блоків. Boost-частота в OC-режимі доходить до 2640 МГц, в Gaming-режимі — 2610 МГц, базова — 2325 МГц. У чипі 6144 CUDA-ядра, 192 тензорних ядра і 48 RT-ядер.
Пам’ять — 12 ГБ GDDR7 на шині 192 біт із пропускною спроможністю 672 ГБ/с. Це на третину вище, ніж 504 ГБ/с у GDDR6X в RTX 4070 Super за тієї ж ширини шини. Перехід на GDDR7 зняв вузьке місце пам’яті попереднього покоління. Також карта підтримує PCIe 5.0, виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і два HDMI 2.1b, живиться від одного конектора 16-pin при TGP 250 Вт. ASUS рекомендує блок живлення від 750 Вт.
DLSS 4 в ASUS TUF RTX 5070 додає до трьох додаткових кадрів на кожен нативний — мультиплікатор FPS до 4х. У Hogwarts Legacy на 1440p карта без MFG видає близько 100 FPS, з MFG 4X — 234 FPS. Multi Frame Generation працює на відеокартах серії RTX 50 — це ексклюзив нового покоління. Технологія спирається на 192 тензорних ядра п’ятого покоління і трансформерну модель — першу подібну архітектуру в ігровому рендерингу NVIDIA. На старті DLSS 4 підтримує 75+ ігор, включно з Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Hogwarts Legacy.
RT-ядра четвертого покоління відповідають за трасування променів — освітлення, тіні та відображення карта розраховує апаратно. NVIDIA Reflex 2 скорочує затримку введення, що важливо для кіберспортивних шутерів.
ASUS TUF 5070 у нативному 1440p видає стабільні 60+ FPS у всіх актуальних AAA-іграх, у більшості проєктів — вище 120 FPS. У Cyberpunk 2077 на 1440p у растеризації карта на 12% швидша за RTX 4070 Super за тестами KitGuru. У нативному RT приріст до RTX 4070 — близько 20% за даними NVIDIA.
У 4K без апскейлінгу карта працює в більшості AAA-ігор у коридорі 60–119 FPS. Важкі сцени з RT при 4K вимагають увімкнення DLSS — зв’язка нативного рендеру 1440p з MFG 4X видає 4K-картинку з FPS у кілька разів вищою за базову. У кіберспортивних проєктах — Counter-Strike 2, Valorant, Apex Legends — запас за частотою кадрів дає змогу виводити картинку на 240 Гц-монітор без вузьких місць за GPU.
ASUS вибудувала охолодження TUF на трьох Axial-Tech-вентиляторах — лопаті із замкнутою формою і бар’єрним кільцем дають на 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вертушками. У простої та за низького навантаження вентилятори зупиняються повністю — режим 0 dB прибирає шум, поки GPU не прогрівся вище за порогову температуру.
Ресурс подвійних шарикопідшипників — 80 000 годин. Конденсатори та котушки серії TUF проходять сертифікацію military-grade. Металевий бекплейт зберігає геометрію друкованої плати і захищає зворотний бік від випадкових ударів. Карта займає 3 125 слоти і поміщається в більшість корпусів Mid-Tower.
Telemart доставляє відеокарти ASUS TUF RTX 5070 по Україні Новою Поштою, Укрпоштою та Meest — при замовленні від 2 000 грн Новою Поштою безплатно. Вартість компонентів можна розділити через monobank на 3–12 місяців. Сумісний блок живлення, корпус і кулери зручно підбирати з експертами Telemart: у шоурумах або через консультацію в месенджерах.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 329 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22-42 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний:< br/>LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin (5V) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2150 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Рівень шуму | 27 |
| Повітряний потік | 69 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 157 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.16 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.87 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 110 x 125 x 157 |
| Вага | 1030 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
LIAN LI & DAN Cases A3-mATX - це універсальний сітчастий корпус для ПК формату M-ATX, який зберігає мінімальний розмір корпусу, але вміщує великі комплектуючі. Завдяки переміщуваному кронштейну для блока живлення, A3-mATX дозволяє створити потужну та компактну комп'ютерну систему, що відповідає вашим потребам та уподобанням.
Пориньте у світ компактності з корпусом A3-mATX, який розкриває потенціал невеликих зіброк!
Корпус A3-mATX завдяки трьом боковими стінками з мінімалістичними сітчастими панелями та гладкою передньою панеллю поєднує у собі функціональність і стиль, що робить його ідеальним доповненням до вашої системи та інтер'єру.
Чорна передня панель A3-mATX Wood Edition виготовлена з вишуканого оздоблення з чорного горіха та білої деревини бука, що створює ідеальний баланс стилю та функціональності.
Зняття всіх зовнішніх панелей без інструментів і модульні кронштейни полегшують доступ для встановлення комплектуючих та прокладання кабелів. Знімний нижній пиловий фільтр забезпечує чистоту та ефективність роботи системи.
Розкрийте свій творчий потенціал завдяки гнучкій сумісності формату A3-mATX без шкоди для високопродуктивних великогабаритних компонентів.
Корпус A3-mATX вміщує кулери для ЦП з максимальною висотою до 165 мм і 4-х слотові відеокарти з максимальною довжиною до 415 мм. Зверніть увагу, що з вентилятором товщиною 25 мм, встановленим знизу, товщина відеокарти буде обмежена до 61 мм, що дозволяє встановити лише 3-х слотову відеокарту. Крім того, при встановленні комбінації радіатора і вентилятора місця для графічного процесора не залишиться.
Примітка: Сумісність може змінюватися залежно від конфігурації.
Кронштейн для відеокарти, що запобігає провисанню, входить до комплекту, щоб забезпечити ідеальне вирівнювання положення відеокарти у корпусі.
Щоб максимізувати охолодження цього корпусу об'ємом всього 26,3 літра, у ньому є можливість встановити 360-мм СРО для ефективного охолодження високопродуктивних процесорів.
Примітка: Сумісність може змінюватися залежно від конфігурації.
Пропонує кілька монтажних слотів для встановелння блоку живлення з максимальною довжиною блоку живлення до 220 мм у форм-факторах ATX/SFX/SFX-L або блок живлення LIAN LI Edge для ідеального розміщення БЖ відповідно до вимог вашої збірки.
В комплект поставки входить кронштейн для зміщення БЖ ATX, щоб забезпечити довше встановлення відеокарти в позиціях F2 і F2.5.
Пропонуючи 2 варіанти кольорів, які поєднують в собі інноваційний дизайн, гнучкі рішення для охолодження та широкі можливості сумісності, цей корпус є ідеальним вибором для ентузіастів, які шукають компактний, але потужний корпус M-ATX.
Чорний
Білий
Wood Edition Темний
Wood Edition Світлий
| Тип | Micro tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на нижній панелі) | 240 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 240/280/360 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 220 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB 3.1 Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 415 |
| Матеріал | Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Габарити | 443 x 194 x 321.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Своєю мишею HATOR Quasar 3 Wireless, український виробник заповнив зону між бюджетними моделями з передбачуваними компромісами і флагманами за 4000+ грн. Повнорозмірний корпус вагою 64 грами, три режими підключення і начинка вдвічі дешевша за конкурентів — це пристрої для геймерів, які відмовляються вибирати між якістю і бюджетом.
HATOR спроєктувала корпус симетричним — така форма однаково зручна для долонного, пазуристого і пальцевого хвата. Габарити 125 ? 64 ? 40 мм підходять для середніх і великих долонь, а 64 грами не навантажують зап’ястя під час довгих сесій.
Покриття і глайди працюють у зв’язці:
Усередині HATOR Quasar 3 працює оптичний сенсор PixArt PMW 3311 з діапазоном від 400 до 12 000 DPI. Кнопка на корпусі перемикає шість попередньо встановлених ступенів чутливості, а фірмове ПЗ дає тонке налаштування кожного ступеня. Частота опитування 1000 Гц і прискорення 35G покривають рейтингові матчі в Valorant, CS2 або Dota 2 із запасом — відгук близько 1 мс.
HATOR розробила перемикачі Optical 100M спільно з Kailh: оптичний принцип замість механічного контакту, нульовий дебаунс і миттєва реєстрація кожного кліка. Ресурс — 100 мільйонів натискань за зусилля 65 грам-сил, тактильна віддача чітка. Бічні кнопки використовують перемикачі Huano з ресурсом 3 мільйони натискань.
За прокрутку відповідає енкодер TTC Gold Dustproof — закритий пилозахисний корпус не пропускає сміття всередину механізму. Колесо зберігає чіткі тактильні клацання через тисячі годин роботи.
Quasar 3 Wireless підсвічує дві зони — спинку корпусу і колесо прокрутки — палітрою з 16.8 мільйона кольорів. Фірмове ПЗ HATOR керує кожною зоною окремо: переливи для стримів, статичний колір під периферію або повне вимкнення для економії заряду. Виробник випускає HATOR Quasar 3 Wireless White (HTM731) і Black (HTM730) — підсвічування доповнює і темний, і світлий дизайн.
Три канали закривають різні сценарії:
Фізичний перемикач на нижній панелі миттєво змінює режим зв’язку.
HATOR встановила акумулятор місткістю 600 мА-год — при роботі через 2.4 ГГц його вистачає на 100 годин. SteelSeries Rival 3 Wireless тримає близько 30 годин. На практиці — зарядка раз на три-чотири тижні при щоденному використанні. Повний цикл через USB-C займає три години.
Миша HATOR Quasar 3 Wireless доступна в каталозі Telemart, технічного спонсора Федерації кіберспорту України. Доставлення товарів здійснюється по всій країні.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Optical Switches |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW-3311 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Місткість батареї: 600мA*ч Час роботи в бездротовому режимі: до 100 годин Час заряджання: 3 години |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 64 x 40 |
| Вага | 64 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | З поверхнею Control |
| Додатково |
Протиковзка гумова основа Краї поверхні сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Ryzen 7 5700X — найдоступніший восьмиядерний процесор у лінійці Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Вісім фізичних ядер і шістнадцять потоків ефективно працюють як у сучасних іграх, так і в багатопотокових завданнях — рендерингу, монтажі, стримінгу. Теплопакет не перевищує 65 Вт, тому процесор залишається холодним під навантаженням і не потребує масивного охолодження. Таке поєднання підходить для збірки, якій потрібні вісім ядер без переплати за максимальну частоту.
В іграх частота окремих ядер і затримки кешу важливіші за теплопакет і кількість потоків. Архітектура Zen 3 підвищила IPC порівняно з Zen 2 та об'єднала L3-кеш в єдиний блок обсягом 32 МБ, до якого ядро звертається напряму. Активні блоки розганяються до 4.6 ГГц завдяки Precision Boost 2, тому в ігрових сценах частота кадрів тримається майже на рівні старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт — різниця близько 4% на лічильнику FPS практично непомітна.
Для відеокарт середнього та високого класу такого запасу продуктивності достатньо. У роздільних здатностях 1080p і 1440p у зв'язці з GeForce RTX 3060 або Radeon RX 6700 частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер. Тому восьми ядер Ryzen 7 5700X вистачає і для продуктивніших відеокарт, аж до RTX 4070, а під час подальшого апгрейду відеокарти процесор не стане вузьким місцем системи.
Процесор встановлюється в сокет AM4 — ту саму платформу, яку AMD використовує з першого покоління Ryzen. Чипсети B550 і X570 розпізнають Ryzen 7 5700X без оновлення прошивки, а для відеокарти на них доступні всі 16 ліній PCIe 4.0. B550 пропонує оптимальний баланс ціни та можливостей, тоді як X570 забезпечує більше швидкісних ліній для накопичувачів і периферії.
Материнські плати попереднього покоління — B450, X470, A520 — також сумісні, але потребують оновлення BIOS до версії з мікрокодом AGESA 1.2.0.6b або новішої: без актуальної прошивки система не запуститься. Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі обсягом до 128 ГБ. Для систем AM4 на Ryzen 1000–3000 це останній апгрейд процесора без заміни материнської плати — наступні покоління AMD перевела на сокет AM5.
Заявлений теплопакет становить 65 Вт, а реальна межа потужності пакета (PPT) у процесора AMD Ryzen 7 5700X не перевищує 76 Вт. У старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт цей показник сягає 142 Вт — майже вдвічі більше за співставної продуктивності. Тому 5700X виділяє менше тепла й навіть під повним навантаженням не наближається до температурної межі у 90 °C.
Низьке тепловиділення не потребує дорогого охолодження. Для процесора з TDP 65 Вт достатньо баштового кулера середнього класу зі 120-мм вентилятором, а комплектних Wraith Stealth або Wraith Prism вистачає для роботи у штатному режимі. Для розгону через Precision Boost Overdrive рекомендується продуктивніший кулер. У версії tray кулер і коробка відсутні, тому систему охолодження потрібно купувати окремо — підійде будь-який кулер із кріпленням AM4.
Конфігурація з восьми ядер і шістнадцяти потоків підходить для трьох основних сценаріїв використання:
Для користувачів, які оновлюються з Ryzen 7 3700X, перехід забезпечує приріст IPC архітектури Zen 3 приблизно на 19% за збереження того самого сокета та теплопакета.
Telemart постачає процесор із трирічною гарантією, а через онлайн-конфігуратор можна зібрати ПК із сумісною материнською платою та системою охолодження. За потреби спеціалісти магазину допоможуть підібрати систему під ключ або модернізувати наявну платформу, а частину старого «заліза» можна здати за програмою Trade-In та отримати знижку на нові компоненти.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC1220 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Кнопка Q-Flash Plus Джампер Clear CMOS 1 x TPM module connector |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Philips Evnia 27M2N3500NL
Ігровий монітор Fast VA, Evnia 3000
Розширте ігрові горизонти. Монітор Fast VA дає змогу грати з граничною точністю та швидкістю на 180 Гц, а чітке HDR-зображення й роздільна здатність Quad HD дають чудовий ігровий досвід у всьому.
Діагональ27"68,5 смРоздільна здатність2560×1440Quad HDЧастота180 ГцFast VASmart MBR0,5 мсбез змазування

Evnia 3000
27 дюймів, Quad HD і HDR — чітка картинка з деталями, які важливі в динамічних сценах.

Екран оновлює зображення до 180 разів на секунду. За низької частоти кадрів супротивник «стрибає» екраном і в нього важко влучити; на 180 Гц ви бачите кадри, яких бракувало, і плавний рух цілі. Низька затримка введення та відсутність розривів зображення.

Затримка введення — час між дією на підключеному пристрої та результатом на екрані. Монітор скорочує її, що особливо важливо у швидких змагальних іграх, де вирішує реакція.

Smart MBR прибирає шлейфи та розмиття руху: швидка динаміка й різкі переходи відображаються чітко та плавно. Найкращий вибір для напружених ігор, де важлива реакція.
Максимальна роздільна здатність доступна як через HDMI, так і через DisplayPort. Коли Smart MBR увімкнено, підсвічування блимає синхронно з оновленням екрана і яскравість не регулюється — режим краще вимикати поза іграми.




| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 5000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| Adobe RGB | 92 |
| sRGB | 127 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) IN 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21.6 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
LowBlue Flicker free SmartContrast SmartImage |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort |
| Габарити |
615 x 463 x 193 мм (з підставкою) 615 x 369 x 61 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 690 x 420 x 141 |
| Вага |
4.34 кг (з підставкою) 3.73 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.88 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Магнітна |
| Форм-фактор | 75% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 75 клавіш |
| Перемикач | TTC Dragon Lord Magnetic Switch |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Тип: лінійний Початкове зусилля: 35±5 гс Початковий магнітний потік: 90±15 Гс Кінцевий магнітний потік: 480±50 Гс Попередній хід: налаштовуваний Загальний хід: 3,4±0,1 мм |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Частота опитування | 8000/1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Магнітні перемикачі Hall Effect Регулювання точки спрацьовування від 0,01 мм Частота опитування 8000 Гц Частота сканування клавіш до 160 000 Гц Три режими підключення: USB Type-C, 2,4 ГГц та Bluetooth Підтримка програмного забезпечення AULA HUB П'ятишарова шумоізоляція для комфортного друку RGB-підсвічування з широкими можливостями налаштування Багатофункціональний алюмінієвий регулятор Вбудований акумулятор великої ємності для тривалої автономної роботи |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 405 х 14 х 40 |
| Вага | 1000 |
| Колір | Чорний з білим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии