| 1 526,89 € | Amazon DE (10/10) |
| 615,09 € | Alternate (4/10) |
| 566,67 € | CaseKing (3/10) |
MSI B550-A PRO
Серія PRO · сокет AM4 · чипсет AMD B550 · ATX
Серія PRO допомагає працювати ефективніше й продуктивніше. Стабільна робота та якісне складання: оптимізовані професійні задачі, менше пошуку несправностей і довгий термін служби.
живлення10+2+1фазDDR4128ГБ, 4 слотиPCIe4.0Lightning Gen4M.22слоти
B550-A PRO
Flash BIOS ButtonПрошивка будь-якого BIOS з USB-накопичувача за секунди — без процесора, пам’яті та відеокарти.Core BoostПреміальне розведення плати, готове розкрити максимальну продуктивність.PCB з 2 oz мідіПокращена друкована плата краще відводить тепло й підвищує надійність.Digital PWMЦифровий контролер живлення найвищого класу для стабільної роботи в найважчих умовах.PCI-E Steel ArmorЗахищає відеокарту від вигину та електромагнітних завад.

Охолодження
Термопрокладка 7 Вт/мК вкриває MOSFET і дроселі та краще передає тепло радіатору.
Збільшений радіатор VRM — навіть топові процесори працюють на повній швидкості.
Pump Fan — керування швидкістю помпи СРО для балансу потоку й шуму.
M.2 Shield Frozr — вбудований радіатор M.2 захищає SSD від тротлінгу.

Швидкість
Turbo USB — USB 3.2 Gen 2 10 Гбіт/с з двостороннім роз’ємом Type-C.
DDR4 Boost — повністю ізольоване коло пам’яті з розведенням Interdigital Tabbed Routing для чистого сигналу на високих частотах.
Lightning Gen 4 — PCI-E і M.2 четвертого покоління з пропускною здатністю до 64 ГБ/с.
Безліч зручних рішень для самостійного складання, інструменти налаштування й діагностики системи: плату легко встановити без проблем.


Найшвидші SSD під час нагрівання знижують швидкість. M.2 Shield Frozr — частина радіатора плати й теплозахист нового покоління: SSD зберігає максимальну продуктивність.

Без тротлінгу, максимальна продуктивність і швидкість SSD

Швидкість падає під час нагрівання
*Продуктивність залежить від конфігурації.

Вентилятори
Швидкість і температура всіх системних і процесорних вентиляторів; Total Fan Control показує головне в простому графічному інтерфейсі.
До 4 температурних точок для CPU і плати — оберти підлаштовуються самі.
Автовизначення режиму DC або PWM і гістерезис: плавні оберти та рівний рівень шуму.

Pump Fan Ready
Підтримка популярних готових і кастомних систем водяного охолодження. Окремий роз’єм помпи до 3 А з повним керуванням швидкістю; розмічена зона без компонентів — для простого й безпечного встановлення.
Протестовано з
MSIBitspowerCooler MasterCorsairEKWBThermaltakeМатеринські плати MSI PRO створені для професійної роботи: якісний звук і прості фірмові утиліти для тонкого налаштування та надійної максимальної продуктивності.



Покращена друкована плата з 2 oz міді підвищує провідність, покращує тепловідведення та надійність — особливо під час розгону.



Живлення
Схема VRM з 10 фаз Digital Power із подвоювачами разом із Core Boost витримує важке щоденне навантаження.
10фаз Digital Power із подвоювачами2фази SOC1фаза APU Digital PWM ICLoad-line CalibrationЗахист від перенапругиШвидке рішення PCI-E з пропускною здатністю 64 ГБ/с — удвічі більше за попереднє покоління. PCIe 4.0 сумісний зі старими й новими специфікаціями; сталевий захист слотів і плата серверного класу.
64ГБ/с пропускна здатність2×до попереднього покоління
DDR4 Boost & A-XMP
Вища частота та ефективність пам’яті, ніж у плат на B450; профіль A-XMP вмикається з автоналаштуванням живлення.
1DPC 1R — до 4800 МГц, 1DPC 2R — до 3866 МГц, 2DPC 1R — до 4000 МГц, 2DPC 2R — до 3600 МГц.

Core Boost
Преміальне розведення та оптимізоване живлення дають швидкий і неспотворений струм процесору — для багатоядерних CPU та розгону.
Процесори AMD Ryzen 5000 і 3000 (крім Ryzen 5 3400G і Ryzen 3 3200G) та AMD Ryzen 4000 G-Series.
HDMI 2.1 + DisplayPortдо 4096×2160 при 60 ГцUSB 3.2 Gen 210 Гбіт/с: Type-C і Type-A ззадуUSB 3.2 Gen 12× Type-A ззаду, внутрішній Type-C і роз’єм на 2 портиUSB 2.04 ззаду та 4 через внутрішні роз’єми
LANRealtek 8111H, 1 Гбіт/сЗвукRealtek ALC892/ALC897, 7.16× SATA 6 Gb/sRAID 0/1/102× M.2 (M-Key)M2_1 від процесора, M2_2 від чипсета
PCIex16 4.0/3.0, x16 3.0 (режим x4), 2× x1 3.0Вентилятори4-pin: CPU, помпа та 6 системнихRGB1× 4-pin RGB, 2× 3-pin RAINBOWATX30,5 × 24,4 см, 9 отворів кріплення
Audio Boost2-Way AMD CrossFireSteel Armor PCI-ECreator GenieDragon CenterTPM
Материнська плата MSI B550-A PRO дає продуктивність геймерського рішення без переплати за RGB-декор і надлишкові контролери. Виробник випустив ATX-компонент на чипсеті B550 у лінійці PRO — бюджет вкладено в елементну базу замість підсвічування. Платформа однаково підходить для ігрової збірки та робочої станції — характеристики масштабуються разом із завданнями.
B550-A PRO розкриває потенціал Ryzen 5, Ryzen 7 і Ryzen 9 третього і п’ятого поколінь. Чотири слоти DDR4 приймають до 128 ГБ з частотами до 4400 МГц через профілі A-XMP — запас і для ігрових збірок, і для робочих станцій з важкими проєктами. Апгрейд пам’яті продуманий: старт із двох модулів, розширення до чотирьох у міру зростання навантаження. Верхній PCIe 4.0 x16 віддає відеокарті повну смугу пропускання, а 2-Way CrossFire об’єднує два графічні адаптери AMD в одній системі.
Два M.2 під радіаторами Shield Frozr приймають NVMe-накопичувачі без перегріву під час тривалого запису, шість SATA III закривають потребу в додатковому сховищі. Задня панель зібрала ключові інтерфейси:
MSI реалізувала VRM за формулою 10+2+1: десять фаз живлять процесор, дві — SOC, одна — APU. Цифровий PWM-контролер з Doubler Design розподіляє навантаження рівномірно — плата стабільно постачає енергією Ryzen 9 без троттлінгу.
Радіатори Extended Heatsink через термопрокладку 7W/mK відводять тепло від MOSFET і дроселів, двоунцієва мідь у текстоліті прискорює тепловідведення. Незалежні тести підтвердили запас міцності: VRM тримає робочу температуру навіть із шістнадцятиядерним Ryzen 9 під повним навантаженням. Роз’єм для помпи на 3 А підготує плату до переходу на рідинне охолодження.
MSI вбудувала в B550-A PRO ігрові технології без зайвої обв’язки:
Flash BIOS Button на задній панелі оновлює прошивку без встановленого процесора, пам?яті та відеокарти — вистачить USB-флешки і блока живлення. Після оновлення BIOS плата приймає Ryzen 4000 G-Series — CPU з вбудованим відеоядром для компактних збірок без дискретної графіки. Dragon Center об’єднує моніторинг температур, управління вентиляторами та тюнінг продуктивності в одному вікні.
Підібрати сумісні компоненти до MSI B550-A PRO допоможе конфігуратор ПК на Telemart — онлайн-інструмент допомагає перевірити сумісність і зібрати оптимальну конфігурацію. Кешбек 10% бонусами робить покупку на сайті ще вигіднішою.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 1866 |
| Максимальна частота пам'яті | 4800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC892 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | 2-way CrossFire |
| SYS_FAN | 6 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Високошвидкісні інтерфейси: PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 з охолодженням M.2 Shield Frozr, AMD Turbo USB 3.2 Gen 2 Аудіосистема Audio Boost Додаток Dragon Center |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Сертифікат 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний із стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше за звичайні втулкові вентилятори і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 550 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Silver |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 45.8 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН, ВІД ЯКОГО НЕМОЖЛИВО ВІДМОВИТИСЯ
Звичний зовнішній вигляд передніх ARGB-вентиляторів та світлодіодної стрічки, що проходить праворуч, зберігся, але вентилятори були оновлені до трьох 140-мм вентиляторів з підтримкою PWM спереду та 120-мм ARGB-вентилятора ззаду. Сітчаста передня панель з високою пропускною здатністю гарантує, що ваша система повністю використовуватиме переваги 140-мм фронтальних вентиляторів.
МАКСИМАЛЬНЕ ПІДТРИМКА КОМПОНЕНТІВ
Завдяки підтримці материнських плат формату ATX, радіаторів до 360 мм, повітряних кулерів заввишки 165 мм, блоків живлення 170 мм та графічних процесорів завдовжки 370 мм знайти сумісні компоненти буде простіше, ніж будь-коли раніше.
ДОДАТКОВІ КОНФІГУРАЦІЇ ОХОЛОДЖЕННЯ
З огляду на потужне тепловиділення сучасних high-end компонентів, наявність великої кількості сумісних конфігурацій охолодження просто необхідна. MATREXX 55 MESH V4 C не скупиться на найпоширеніші варіанти.
Зручні порти та управління
Для вашої зручності MATREXX 55 MESH V4 C оснащений безліччю портів та елементів керування ARGB на панелі вводу/виводу. Ви знайдете доступний порт USB 3.0, порт Type-C, гібридний аудіопорт, а також кнопку контролера ARGB LED на відстані витягнутої руки.
ГНУЧКИ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ
Накопичувачі можна використовувати по-різному: кожен відсік для 3,5 «дисків можна перетворити на відсік для 2,5» (наприклад, 2х3,5 «+2*2,5» відсіку або 1х3,5 «+3х2,5» відсіку). Для збільшення довжини блока живлення можна навіть зняти весь відсік жорсткого диска.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 483 x 421 x 215 |
| Вага | 6.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
MSI MAG 242C
Вигнутий ігровий монітор 23.6"
Full HD-панель 1920x1080, частота 180 Гц і відгук 1 мс (MPRT). Монітор підтримує HDR Ready: налаштування контрасту й тіней підкреслює деталі. Створений для змагальних шутерів, RPG/MMORPG від першої особи, авіа- та гоночних симуляторів.
Діагональ23.6"VAВигин1500RCurvedЧастота180ГцВідгук1мс (MPRT)

MSI Arsenal Gaming
Масова серія MSI MAG — це стабільність і довговічність для найнапруженіших ігрових сесій. Уся лінійка вирізняється міцною конструкцією та добрим відведенням тепла.
Плавний геймплей
Частота 180 Гц і відгук 1 мс (MPRT) дають перевагу в динамічних жанрах: шутерах від першої особи, файтингах, гоночних симуляторах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.

Турбота про очі
Технології Anti-Flicker і Less Blue Light прибирають мерехтіння та знижують рівень синього світла. Можна грати довше без втоми очей.
Без розривів і посмикувань
Технологія AMD FreeSync усуває розриви та посмикування зображення — картинка лишається плавною. Діапазон роботи — 48–180 Гц.

Ігрові помічники
Технологія AI Vision розкриває деталі в темних ділянках, підвищує загальну яскравість і насиченість кольорів.

Консольний режим
Завдяки HDMI CEC монітор прокидається від контролера PlayStation або Switch і перемикається в режим під підключений пристрій. Через Console Mode підтримується VRR — гра без розривів зображення.
Передача кольорів
З підтримкою HDR Ready картинка отримує більше деталей і ширший діапазон кольорів та виглядає ближче до того, що бачить людське око. Палітра — 1,07 млрд кольорів (10 біт, 8 біт + FRC).
Підключення
1x HDMI™ 2.0bFHD до 180 Гц1x DisplayPort 1.2aFHD до 180 Гц1x вихід на навушники3.5 mmHDMI™ CECКерування з консолі

Кріплення на стіну або кронштейн, замок Kensington.

Вага 3 кг, розміри з підставкою 539 x 220 x 395 мм.
У комплекті: кабель HDMI (2.0), кабель живлення (C13), короткий посібник.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.6″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.27156 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 91.5 |
| Adobe RGB | 89.9 |
| sRGB | 115.8 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) 1 x USB Type-C |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран |
| Додатково | HDR Ready |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
539 x 220.1 x 394.5 мм (з підставкою) 539 x 70.2 x 319.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 640 x 140 x 410 |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 4.8 |
| Колір | Чорний |
Процесор AMD Ryzen 5 5600 утвердився на ринку як еталон збалансованого рішення для сучасних ПК. Він пропонує разючу продуктивність для ігор і робочих завдань, спираючись на надійну архітектуру Zen 3. Цей чип став оптимальним вибором для тих, хто шукає максимальну потужність, не виходячи за рамки розумного бюджету, та ідеальну основу для нової збірки або значного апгрейду наявної системи.
В основі Ryzen 5 5600 лежить конфігурація з 6 ядер і 12 потоків, яка забезпечує чудову багатозадачність. Кожне ядро процесора працює з високою ефективністю, завдяки чому CPU легко справляється з вимогливими застосунками і сучасними іграми.
Архітектура Zen 3, розроблена на 7-нм техпроцесі, значно підвищує продуктивність на такт порівняно з попередніми поколіннями, забезпечуючи високу швидкість відгуку системи. Велика потужність кожного окремого ядра робить цей чип універсальним інструментом як для геймерів, так і для творців контенту.
Ключові характеристики Ryzen 5 5600:
Таке поєднання високої частоти та об’ємного кешу забезпечує швидкий доступ до даних, що критично важливо для ігор і професійних програм. Низьке тепловиділення спрощує вимоги до системи охолодження, даючи змогу створити тиху й ефективну збірку.
Одна з головних переваг Ryzen 5 5600 — його сумісність із популярним сокетом AM4. Це дає змогу вибрати материнську плату на різних чипсетах: від бюджетних до флагманських. Підтримка недорогої оперативної пам’яті стандарту DDR4 ще більше знижує підсумкову вартість системи, роблячи потужний геймінг доступнішим. Платформа AM4 довела свою надійність і гнучкість, що робить її надійною основою для ПК на роки вперед.
Вибір платформи AM4 дає користувачеві кілька переваг:
Збірка на базі Ryzen 5 5600 стає не тільки потужною, але й економічно виправданою. Це ідеальне рішення для тих, хто планує поступовий апгрейд або збирає свій перший серйозний ігровий комп’ютер.
Завдяки феноменальному співвідношенню продуктивності та ціни на Ryzen 5 5600, процесор незмінно посідає верхні сходинки в рейтингах і оглядах. Будь-який тест підтверджує, що у своєму ціновому сегменті він пропонує рівень потужності, який можна порівняти з дорожчими моделями.
Процесор постачається з розблокованим множником, що відкриває простір для розгону. Тонке налаштування частоти і напруги дає змогу домогтися додаткового приросту продуктивності, підвищуючи його підсумкову ефективність. Цей процесор — розумний вибір для прагматичних користувачів, націлених на результат.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1867 |
| Частота відеопам'яті | 15000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17167 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| SLI/CrossFire | - |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3584 |
| Довжина відеокарти | 200 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 650 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Додаткова інформація | Gaming Mode - 1837 MHz (Boost Clock) |
| Особливості | На кожусі є тонка смужка, що світиться, яка створює стильний акцент для вашої збірки |
| Колір | Чорний |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний:< br/>LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 154 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.2 |
| Споживана потужність | 2.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.16 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 154 x 129 x 106 |
| Вага | 1300 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | 75% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 80 клавіш |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Необмежена кількість одночасних натискань клавіш (NKRO) Тип - Лінійний |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS Chrome OS |
| Наявність |
Регулятор гучності на клавіатурі Дисплей |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Gasket mount (система звукоізоляції) Якісні перемикачі: доступна підтримка різних лінійних перемикачів з різним зусиллям натискання та відчуттям ходу |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 322.7 x 143.2 x 43.1 |
| Вага | 975 |
| Колір | Сірий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии