Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
У цій новій відеокарті графічні процесори з мікроархітектурою AMD RDNA™ 4 доповнені покращеною системою живлення, ефективним охолодженням та цілим арсеналом конструктивних вдосконалень, які надійно прикриють вас у запеклих баталіях.
Подають графічному процесору максимально стабільний струм, що покращує загальну надійність роботи комп’ютера.
Ексклюзивні конденсатори TUF 5K Black Metallic можуть похвалитися підвищеною (до 52%) термостійкістю та збільшеним у 2,5 раза терміном служби, ніж звичайні.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Сучасна система охолодження відеокарти включає ексклюзивну технологію ASUS MaxContact, термопрокладку для графічного процесора з фазовим переходом і високоефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують чудові температурні характеристики, оптимальний повітряний потік і тиху роботу – і все це в міцному металевому «екзоскелеті» з вентиляційними отворами.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Удосконалені вентилятори Axial-Tech
Вентилятори Axial-tech із двома кульковими підшипниками створюють посилений на 31% повітряний потік у порівнянні зі звичайними вентиляторами.
Нові напрямки
Два бічні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб мінімізувати турбулентність і покращити ефективність повітряного потоку. Коли температура графічного процесора падає нижче 55°C, система охолодження зупиняє всі три вентилятори, стаючи повністю безшумною. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 60°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Вентиляція крізь «екзоскелет»
Високоякісний металевий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина ззаду плати з великими вентиляційними отворами забезпечують ефективне розсіювання тепла та запобігають вигину друкованої плати.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold ідеально підходять для відеокарт серії TUF Gaming Radeon™ RX 9000, пропонуючи виняткову довговічність і надійне живлення. Ці блоки живлення містять високоякісні компоненти, зокрема конденсатори військового класу, і забезпечують найкращу продуктивність ігрового обладнання навіть під час найвимогливіших ігор.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III отримала новий інтуїтивний і багатофункціональний інтерфейс. На його центральній панелі зібрані всі основні функції, а інструмент Voltage-Frequency Tuner було оновлено, щоб зробити розгін ще простішим. Серед додаткових функцій, якими можна керувати за допомогою GPU Tweak III, відзначимо 0dB Fan (безшумний режим роботи), автоматичну зміну профілів, інформаційний оверлей і функцію журналювання.
Докладніше про GPU Tweak III
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative Cloud
УСЕ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ШВИДКОСТІ
Швидкість, продуктивність і яскраві візуальні ефекти – усе це разом забезпечує повне занурення в ігровий процес. Сучасні графічні процесори серії Radeon™ RX 9000, що працюють на основі уніфікованих обчислювальних блоків AMD RDNA™ 4 з розширеними можливостями трасування променів, створюють чудове зображення в іграх на різній роздільній здатності. Активуйте функцію AMD HYPR-RX6, щоб миттєво увімкнути набір технологій AMD для підвищення продуктивності й плавності графіки у тисячах ігор. Насолоджуйтеся високоякісним збільшенням роздільної здатності на базі штучного інтелекту за допомогою технології AMD FidelityFX™ Super Resolution 41, яка забезпечує враження від ігор.
ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ, ПОСИЛЕНІ ШІ
Пориньте в реалістичні візуальні ефекти з технологією трасування променів нового покоління. Насолоджуйтесь ідеальною чіткістю та якістю графіки завдяки технології збільшення роздільної здатності AMD FidelityFX™ Super Resolution 41 на основі штучного інтелекту із вдосконаленим алгоритмом генерації кадрів у підтримуваних іграх. Продемонструйте свої навички у всій красі завдяки сучасним можливостям відтворення відео та підтримки трансляцій, реалізованих за допомогою технології AMD Radiance Display Engine™.
МИТТЄВИЙ ПРИРІСТ ПРОДУКТИВНОСТІ
Підніміть продуктивність AMD Radeon™ на ще вищий рівень завдяки програмному забезпеченню AMD. Активуйте профіль AMD HYPR-RX6 одним натисканням кнопки миші, щоб розкрити справжній потенціал графічного процесора Radeon™ і скористатися об’єднаними можливостями технологій AMD Radeon™ Super Resolution1, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD Radeon™ Anti-Lag та AMD Radeon™ Boost. Надійні драйвери та підтримка ігор з першого дня виходу гарантують оперативну оптимізацію, високу частоту кадрів, чітку графіку та мінімальну затримку для тисяч сучасних ігор.
ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО З ШІ
Відеокарти AMD Radeon™ – це запорука швидкої та надійної роботи вашої системи на довгі роки. Вони забезпечують повну сумісність із процесорами AMD серії Ryzen™ 9000 з підтримкою інтерфейсу PCI Express® Gen 5 і новітньої технології AMD Smart Access Memory™3 для реалізації повного потенціалу платформи AM5. Користуйтеся технологіями Radeon і Ryzen на базі штучного інтелекту, переходьте на монітори нового покоління з інтерфейсом DisplayPort™ 2.1, отримуйте переваги до 16 ГБ відеопам’яті, щоб насолоджуватися AAA-іграми у всій їхній красі вже зараз.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 3080 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 26932 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 2.1a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 330 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin x3 |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості |
Режим OC (GPU Tweak III): до 3080 МГц (Boost Clock)/до 2540 МГц (Game Clock) Режим за замовчуванням: до 3060 МГц (Boost Clock)/до 2520 МГц (Game Clock) |
| Колір | Сірий |
Модуль оперативної пам'яті Kingston FURY Beast DDR5 EXPO призначений для підвищення продуктивності сучасних ПК в іграх, а також задачах стримінгу, редагування відео високої роздільної здатності, рендерингу та інших ресурсоємних додатків. Крім стандартного профілю JEDEC (DDR5-4800 CL40-39-39 1.1 В), модуль забезпечений двома профілями AMD EXPO (DDR5-6000 CL30-36-36 1.4 і DDR5-5600 CL40-40-40 1.25). профілями (DDR5-6000 CL30-36-36 1.4 В та DDR5-5600 CL40-40-40 1.25 В).
З чудовою швидкістю, подвоєною з 16 до 32 кількістю банків та подвоєною з 8 до 16 довжиною пакету Kingston FURY Beast DDR5 EXPO ідеально підходить для геймерів та ентузіастів, яким потрібна більш висока продуктивність на платформах наступного покоління. Збільшуючи швидкість, ємність та надійність, Kingston FURY Beast DDR5 EXPO пропонує цілий арсенал розширених функцій, таких як ECC на кристалі (ODECC) для підвищення стабільності на екстремальних швидкостях, два 32-бітові підканали для підвищення ефективності та інтегрована в модуль схема управління живленням (PMIC ), що забезпечує контроль та підстроювання напруг безпосередньо на модулі пам'яті.
При грі в найекстремальніших умовах, при стрімінгу у форматі 4K і вище або при серйозній анімації та 3D-рендерингу, Kingston FURY Beast DDR5 EXPO - це наступне підвищення рівня, при якому ідеально поєднуються стиль та продуктивність. Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 EXPO була протестована та схвалена MSI, ASUS, ASRock та Gigabyte — провідними світовими виробниками материнських плат
Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 EXPO отримала сертифікат AMD EXPO, що означає, що користувачі можуть розраховувати на простий, стабільний та сертифікований розгін на платформах AMD AM5. Крім того, пам'ять має профілі Intel XMP 3.0, що дозволяють легко розганяти її і на платформі Intel.
Особливості Kingston FURY Beast DDR5 EXPO
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 20.8 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.46 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Завдяки 6 ефективним мідним тепловим трубкам та щільному масиву ребер радіатора Dark Rock 5 забезпечує високу продуктивність охолодження. Спеціальне чорне покриття з керамічними часточками забезпечує ідеальне відведення та розсіювання тепла, гарантуючи ефективне охолодження процесора навіть у найбільш інтенсивних робочих навантаженнях.
ВЕНТИЛЯТОР SILENT WINGS PWM
Вентилятор Silent Wings 4 120mm PWM оснащений удосконаленим гідродинамічним підшипником, плавним 6-полюсним моторчиком та оптимізованими для кращого повітряного потоку лопатями. Завдяки мінімальному зазору між лопатями та рамкою вентилятор забезпечує ще більший тиск повітря. Воронкоподібна форма вихідного отвору забезпечує ідеальний розподіл повітря. Прогумована кромка вентилятора запобігає передачі вібрації на радіатор, знижуючи загальний рівень шуму.
МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Асиметрична конструкція та форма Dark Rock 5 гарантують високу сумісність кулера з радіаторами RAM та VRM без обмеження їхньої висоти. Можливість встановлення додаткового вентилятора для ще більш високої ефективності охолодження робить Dark Rock 5 справді безкомпромісним вибором.
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Оновлена система кріплень Dark Rock 5 робить процес його встановлення простішим, ніж будь-коли. Для більшої зручності до комплекту входить довга викрутка.
ІКОНА СТИЛЮ
Dark Rock 5 не йде на жодні компроміси в елегантності. Декоративна верхня кришка на магнітах приховує кінці теплових трубок та монтажний отвір, забезпечуючи цілісний та гармонійний зовнішній вигляд кулера.
СУМІСНІСТЬ З РІДКИМ МЕТАЛОМ
Завдяки нікельованій основі Dark Rock 5 сумісний з термопастою на основі рідкого металу, наприклад, такою як DC2 Pro. Характеристики теплопровідності рідкого металу у поєднанні з високою ефективністю Dark Rock 5 дозволяють high-end процесорам працювати на більш високому рівні продуктивності.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2100 |
| Максимальне TDP | 210 |
| Рівень шуму | 29.8 |
| Повітряний потік | 55 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 161 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 300 000 |
| Вхідний струм | 0.1 |
| Споживана потужність | 2.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 161 x 136 x 76 |
| Вага | 1030 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Сучасні комп’ютери вимагають швидких компонентів, і твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 на 2TB повністю відповідає цим запитам. Спроєктований для роботи з інтерфейсом PCIe 4.0, він ідеально підходить для складних завдань — рендерінгу 3D-графіки, обробки відео та сучасних ігор. Завдяки формату M.2 2280, його легко встановити в більшість систем.
Усередині SSD KC3000 2TB ховається ретельно підібрана комбінація компонентів, що створюють збалансоване рішення. Інженери Kingston вибрали для свого флагмана тільки найкращі елементи для досягнення найвищої швидкості.
Роботу накопичувача координує потужний контролер Phison E18. Цей чип забезпечує блискавичну обробку операцій, даючи змогу досягати швидкостей до 7000 МБ/с. 8-канальна архітектура дає змогу розпаралелити команди.
Накопичувач використовує передову 176-шарову флешпам'ять типу 3D TLC NAND. Багатошарова структура дає змогу розмістити більше комірок на тій самій площі, роблячи систему чутливішою, а завантаження файлів — майже миттєвим.
Для підтримки високої швидкості KC3000 застосовує розумну систему кешування. DRAM-буфер зберігає карту розташування файлів, а динамічний SLC-кеш прискорює запис, приймаючи великі обсяги інформації.
SSD-диск Kingston KC3000 2TB — це інструмент, що доводить ефективність у повсякденних завданнях. Накопичувач поєднує вражальну швидкість і надійність, залишаючись актуальним впродовж багатьох років використання.
Kingston KC3000 2TB демонструє до 1 000 000 операцій введення-виведення за секунду, забезпечуючи миттєвий запуск програм і швидке завантаження в іграх, роблячи взаємодію з комп’ютером плавною.
SSD Kingston KC3000 2TB має ресурс перезапису 1.6 петабайта (1600 TBW). Цей показник гарантує довгі роки служби за інтенсивних навантажень. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією.
У Kingston KC3000 використовується графен-алюмінієвий теплорозподільник. Він ефективно відводить тепло від компонентів, запобігаючи перегріванню і даючи змогу накопичувачу працювати на пікових швидкостях у компактних системах.
На сайті Telemart можна купити SSD Kingston KC3000 2TB з офіційною гарантією. Інтернет-магазин також пропонує зручну програму Trade-In, що дає змогу здати старі компоненти, отримати знижку на нові та зробити апгрейд ще доступнішим.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 7000 |
| Ресурс записи (TBW) | 1600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Вага | 9.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Панорамний огляд системи
Ваша творчість заслуговує на схвалення друзів! Великі прозорі фронтальна та бокова панелі дозволяють з захопленням спостерігати за роботою компонентів ПК. Це робить Light Base 600 DX ідеальним вибором у якості шоу-корпусу.
1.33 метра світлодіодів
Light Base 600 DX призначений для справжнього шоу. Ніщо не доводить це більше, ніж масивна світлодіодна стрічка ARGB, яку видно з усіх кутів. Стрічка довжиною 1.33 метра містить 77 світлодіоди. Завдяки вбудованому контролеру ARGB та ще більшій кількості кольорів і режимів завдяки синхронізації з материнською платою ви зможете створити особистий образ Light Base 600 DX. Час виділятися серед інших!
Перевертай корпус за лічені секунди
Прочитання цього тексту займає більше часу, ніж інвертування Light Base 600 DX. Завдяки зручним підставкам ви можете інвертувати корпус ПК буквально за лічені секунди. Ви також можете використовувати горизонтальне розміщення корпусу. Light Base 600 DX ідеально впишеться в дизайн будь-якої кімнати.
Великі розміри для необмеженої творчості
Light Base 600 DX не має попередньо встановлених вентиляторів. Однак загалом можна встановити до 10 вентиляторів, що робить Light Base 600 DX надзвичайно універсальним корпусом. Завдяки просторій конструкції він може вмістити одночасно два радіатори формату 360mm, ATX материнську плату та найпотужнішу відеокарту. Завдяки двокамерній конструкції накопичувачі та кабелі акуратно розміщуються позаду та не заважають потоку повітря.
Новий рівень для користувача
Окрім пари радіаторів, які можна встановити зверху та знизу корпусу, ви також можете встановити ще один радіатор довжиною до 240мм збоку, що дозволяє одночасно використовувати аж 3 радіатори охолодження! Крім того, у комплекті Light Base 600 DX є 2 ARGB-PWM концентратори, що сумарно пропонують 12 роз'ємів підключення. Вони розташовані вгорі та внизу корпусу для зручного підключення пристроїв.
Охайний інтер'єр та надійність
Light Base 600 DX має універсальний тримач VGA, який запобігає провисанню масивної відеокарти. Родзинка: цей тримач можна використовувати у будь-якій орієнтації корпусу та з горизонтально чи вертикально встановленою відеокартою. Результатом є стильний привабливий вигляд системи, навіть якщо ви використовуєте великі та важкі відеокарти.
Підтримка роз'ємів на зворотній стороні плати
Піддон материнської плати повністю підтримує материнські плати з роз'ємами на зворотній стороні, такі як Asus BTF (Back to Future), MSI Project Zero та Gigabyte Project Stealth, для справжньої свободи від кабелів у видимій частині корпусу.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на нижній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі посередині |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Можливість дзеркальної установки | + |
| Додатково |
Повністю прозорі фронтальна та бічна панелі для приголомшливого панорамного огляду всіх компонентів ПК Вражаюче підсвічування під будь-яким кутом завдяки масивній світлодіодній смузі ARGB 4 вентилятори Light Wings LX 120mm PWM для інтенсивного притоку повітря та тихої роботи Зручний та інтуїтивно зрозумілий процес створення інвертованої системи або використання корпусу в горизонтальному варіанті Простора конструкція для двох радіаторів формату 360mm та материнської плати формату ATX Підтримка материнських плат з роз'ємами на звороті |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 450 x 305 x 455 |
| Габарити в упаковці | 523 x 390 x 554 |
| Вага | 12.1 |
| Вага в упаковці | 14.6 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии