У збірці з дискретною відеокартою графіка всередині CPU простоює. Суфікс F означає, що цього блока в чипі немає: процесор Intel Core i7-14700KF працює в системах, де за зображення відповідає окремий графічний адаптер. На обчислювальній частині це не позначилося — 20 ядер Raptor Lake Refresh на сокеті LGA1700, вісім продуктивних і дванадцять енергоефективних. Процесор працює у двох сценаріях: ігри, де важлива частота одного ядра, і багатопотокові завдання на десятки потоків. Літера K поруч із F вказує на розблокований множник — запас для ручного розгону.
Гібридна схема ділить ядра за ролями. Вісім продуктивних ядер Raptor Cove з частотою від 3.4 до 5.5 ГГц беруть на себе навантаження, яке впирається в один потік, — ігри та однопотокові ділянки застосунків. Дванадцять енергоефективних ядер Gracemont працюють на 2.5–4.3 ГГц і розбирають паралельні та фонові потоки, не відбираючи частоту в основної вісімки.
Intel Thread Director розподіляє потоки між ними за типом навантаження. Turbo Boost Max 3.0 виводить найкраще P-ядро на 5.6 ГГц — це пікова частота буста Intel Core i7-14700KF. Разом ядра дають 28 потоків, кеш L3 на 33 МБ і 20 ліній PCIe 5.0. Базовий теплопакет на техпроцесі Intel 7 — 125 Вт, у турборежимі — 253 Вт.
Багатопотокові завдання — причина, через яку в процесорі дванадцять E-ядер. Рендеринг, компіляція, кодування відео розбивають роботу на десятки потоків, і кожен займає окреме ядро. На 28 потоках i7-14700KF це скорочує час виконання завдань: процесор прораховує сцену в Blender зі швидкістю близько 443 семплів за секунду і набирає ~1787 балів у багатопотоковому тесті Cinebench 2024.
Порівняно з i7-13700KF Intel додала в процесор чотири E-ядра — у багатопотоці це дає приріст до 17%, тоді як однопотоковий результат у двох поколінь майже збігається. Під час створення контенту фоновий експорт триває, поки продуктивні ядра зайняті активною роботою.
Розблокований множник — те, заради чого купують процесор Intel Core i7-14700KF: частоту P-ядер, E-ядер і кільцевої шини можна піднімати вручну. Такий розгін висуває три вимоги до системи:
Контролер пам'яті Intel Core i7-14700KF працює з обома стандартами — DDR4-3200 і DDR5-5600. Але тип пам'яті визначає не процесор, а материнська плата: слоти для DDR4 і DDR5 несумісні, кожна плата підтримує лише один тип. Тому плату обирають один раз і надовго.
DDR4 виграє в ціні: плата дешевша, а під час апгрейду на неї можна перенести планки зі старої системи. DDR5 дає більшу пропускну здатність — до 89.6 ГБ/с проти приблизно 51 ГБ/с у DDR4-3200, і цей запас помітний у важких сценах і робочих завданнях.
В іграх різниця у FPS залежить від тайтлу: десь її майже немає, у вимогливих до пам'яті проєктах DDR5 випереджає DDR4 у середньому приблизно на 15%. LGA1700 — остання платформа Intel із DDR4: наступне покоління перейшло лише на DDR5, і плата з DDR5 дає запас для майбутнього апгрейду.
Telemart супроводжує покупку Intel Core i7-14700KF гарантією на три роки та доставляє процесори по всій Україні — Новою поштою, Укрпоштою або Meest. Можливий самовивіз із шоурумів. Чип можна оплатити частинами через monobank. Конфігуратор ПК і послуга складання допомагають отримати оптимальну систему — із сумісною платою, пам'яттю та охолодженням.
| Лінійка | Intel Core i7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 28 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 5600 |
| Об'єм кешу L3 | 33792 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 125 |
| Продуктивність | 53432 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі Intel LGA1700 не потребує чипсета верхнього рівня — для системи з однією відеокартою й розгоном пам'яті достатньо Intel B760. Під таку конфігурацію підходить материнська плата ASUS TUF Gaming B760M-PLUS WiFi II у форматі microATX: компактний розмір, запас під старші процесори Core й акцент на надійність серії TUF Gaming. Цієї платформи вистачає на роки, при цьому залишається місце для апгрейду.
Сокет LGA1700 підтримує три покоління процесорів Intel Core — 12-те, 13-те й 14-те. Завдяки цьому систему можна почати будувати з доступного Core i5 і пізніше перейти на Core i7 або i9 без заміни плати.
Чипсет Intel B760 підтримує Turbo Boost 2.0 і Turbo Boost Max 3.0, тому процесор сам піднімає частоту під навантаженням до штатної турбочастоти. Розганяти на платформі можна ОЗП — чипсет відкриває профілі XMP і фірмовий AEMP II для модулів DDR5. Для гри цього достатньо, а додатковий приріст дає розігнана пам'ять.
Запас для апгрейду в плати B760M-PLUS WiFi II складається з пам'яті, слота відеокарти й накопичувачів. Чотири DIMM уміщують до 192 ГБ DDR5 у двоканальному режимі, а частота з розгоном сягає 7800 МГц проти базових 4800 МГц. Профіль XMP виставляє частоту автоматично, а AEMP II розганяє навіть модулі без заводського профілю — у тесті ASUS приріст сягнув 37,5%.
Слот відеокарти працює за стандартом PCIe 5.0 — запас під майбутні апгрейди. Три слоти M.2 дають змогу підключати NVMe-накопичувачі через лінії PCIe 4.0, а радіатори на двох із них відводять тепло під час тривалого запису.
Онлайн-ігри чутливі до затримок, тому плата підтримує бездротове й дротове підключення без окремої мережевої карти. Модуль Wi-Fi 6E працює у трьох діапазонах — 2.4, 5 і 6 ГГц. Діапазон 6 ГГц вільний від старих роутерів — менше перешкод і нижча затримка в грі. Дротовий порт Realtek працює на 2,5 Гбіт/с, що повністю покриває потреби більшості користувачів. Технологія TUF LANGuard підвищує його стійкість до перенапруги до 15 кВ.
ASUS позиціонує серію TUF Gaming як «витривалу»: плата витримує постійне навантаження без просідань частоти. Основа — живлення процесора за схемою 12+1+1: 12 силових каскадів DrMOS по 50 А, каскад на 60 А для вбудованої графіки й допоміжний. У плати ASUS TUF B760M-PLUS WiFi II це вдвічі більше силових фаз, ніж у GIGABYTE B760M Gaming WiFi зі схемою 6+2+1. Такий запас знижує нагрів ланцюга живлення під час довгих сесій. Збільшений радіатор VRM відводить тепло, а шестишаровий текстоліт розподіляє нагрів по площі плати.
За стабільність і термін служби відповідає набір захисту TUF:
Telemart допомагає підібрати збірку під цю плату через конфігуратор ПК і перевірити сумісність компонентів. Передбачена оплата частинами через monobank, магазин доставляє замовлення по всій Україні.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5070 Ti – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Досягайте найвищої продуктивності у компактній системі відеокартою категорії SFF-Ready Enthusiast GeForce. Для побудови надійної та якісної збірки обирайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce.
Відеокарта Prime GeForce RTX 5070 Ti має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2527 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30859 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8960 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
Процесор у збірці на AM5 або LGA1700 здатний на більше, ніж дозволяє штатна DDR5–4800 — повільна оперативка просто не встигає постачати дані. Kingston DDR5 32GB (2x16GB) Fury Beast KF560C30BBEK2–32 усуває цей розрив: частота 6000 МГц і таймінги CL30–36-36 скорочують затримку до рівня, де кожен такт процесора працює на результат.
Kingston винесла контролер живлення (PMIC) на сам модуль — він регулює напругу точніше, ніж VRM материнської плати, і стабілізує розгін. Алюмінієвий радіатор висотою 34.9 мм розсіює тепло без вентилятора і вписується під баштові кулери. Пропускна здатність — 48 000 МБ/с, формфактор 288-Pin DIMM сумісний з усіма десктопними DDR5-платами.
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — вручну підбирати параметри не потрібно. Один пункт у BIOS, і Fury Beast працює на заявленій швидкості:
Одноканальна конфігурація ріже пропускну здатність DDR5 удвічі — збирати потужну систему з одним модулем безглуздо. Комплект Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz залучає обидва канали та всі чотири 32-бітні підканали. Тридцять два гігабайти — мінімум для комфортної роботи: AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер з десятком вкладок — ще 3–4 ГБ, решту забирають фонові процеси. Встановлення займає хвилину: модулі — у слоти A2 і B2, активація XMP або EXPO в UEFI, перезавантаження.
Kingston сертифікувала KF560C30BBEK2–32 для обох провідних платформ. На AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) модулі активують EXPO v1.1, на Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) — XMP 3.0. Виробник протестував пам’ять на платах ASUS, MSI і GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650. Перед першим запуском оновіть UEFI — свіжий мікрокод розширює сумісність із високочастотними DIMM-модулями.
У геймінгу при 1080p і 1440p продуктивність безпосередньо залежить від швидкості оперативної пам’яті — 1% Low FPS визначає плавність геймплея. DDR5–6000 з агресивним CL30 згладжує просідання краще, ніж масові модулі з CL36-CL40. У відеомонтажі та рендерінгу 32 ГБ RAM і пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорюють попередній перегляд 4K-таймлайнів у DaVinci Resolve та обробку сцен у Blender. Апгрейд з DDR5–4800 до DDR5–6000 CL30 приносить 3–6% приросту в застосунках і скорочує затримку пам’яті на 20–25%.
Вбудована корекція On-Die ECC перехоплює однобітні помилки на кристалі до потрапляння даних у кеш — Fury Beast стабільно тримає 6000 МГц у тривалих стрес-тестах. У розігнаному режимі модуль споживає 1.4V — на 0.3V вище базового JEDEC, але PMIC контролює енергоспоживання і не дає напрузі стрибати. Робочий діапазон: 0–85 °C, радіатор утримує нагрівання нижче 45 °C під навантаженням.
Kingston DDR5 32GB можна купити в Telemart із гарантією 5 років. Доступна оплата готівкою та під час отримання.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Power Zone 2 1000W — це блок живлення з сертифікатом 80 PLUS® Platinum і напівпасивним режимом "zero-RPM" для ефективного і безшумного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1000 |
| Вентилятор | 140 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Platinum |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 27.2 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 83.3 |
| -12V | 0.5 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.82 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) SIP (Захист від стрибків струму та напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 154 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.2 |
| Споживана потужність | 2.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.16 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 154 x 129 x 106 |
| Вага | 1300 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
ЗМЕНШЕНИЙ ДО МАКСИМУМУ
Не відволікаючись на сторонні дрібниці, Pure Base 501 виконує свої основні функції та орієнтований на користувачів, які цінують невимушене подання інформації.
ІДЕАЛЬНИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ КОРПУСУ
Завдяки оптимізації для максимального повітряного потоку, Pure Wings 3 140mm PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501. 7 лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки зменшують турбулентність, що створює шум, а й забезпечують Pure Wings 3 140mm PWM продуктивність, необхідну для вимогливих конфігурацій.
БІЛЬШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 пропонує достатньо місця для висококласних відеокарт і великих кулерів. Спереду можна легко встановити три вентилятори або радіатор до 360 мм, а у верхній частині є місце для двох вентиляторів або радіатора до 240 мм.
З ОБЕРТОВИМИ СЛОТАМИ PCIE
Чому б не спробувати щось інше з вашим GPU? Слоти PCIe корпусу Pure Base 501 можна повернути на 90° для вертикального встановлення широких відеокарт високого класу. Відстань між ними ідеально підходить для опціональної системи be quiet! Riser Cable, пінопластова основа якого забезпечує чудову підтримку від провисання для відеокарт у вертикальному положенні.
ПРОДУМАНІ ВАРІАНТИ ПРОКЛАДАННЯ КАБЕЛІВ
Будучи компактним корпусом для ПК, Pure Base 501 оптимально використовує наявний простір. Завдяки продуманим варіантам прокладання кабелів, керування ними стає простою справою.
НАЙСУЧАСНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВАШОЇ СИСТЕМИ
Роз'єм USB 3.2 Gen. 2 Type C і 2 порти Type A на передньому порту введення/виведення забезпечують швидке і зручне підключення.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 1 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 178 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 5 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.2 Type-C 2 x USB 3.2 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 368 |
| Особливості | Кабель-менеджмент |
| Додатково | У корпусі передбачені фільтри: один зверху, один спереду та один знизу |
| Матеріал | Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Габарити | 450 x 231 x 463 |
| Габарити в упаковці | 518 x 292 x 503 |
| Вага | 6.7 |
| Вага в упаковці | 7.8 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии