| 2 626,39 € | Amazon DE (11/11) |
| 42,99 € | Alternate (1/11) |
| 44,90 € | CaseKing (1/11) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата B850M GAMING PRO WIFI6E створена для широких можливостей підключення, універсальних інструментів та преміального рішення Wi-Fi для геймерів, які прагнуть комплексного ігрового процесу. Завдяки передовим технологіям Wi-Fi 6E, 2.5G LAN, PCIe 5.0 M.2 та ексклюзивним функціям EZ DIY, вона готова до цілодобової гри та оптимізована для процесорів AMD Ryzen™ серії 9000.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 290 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Підтримка новітнього стандарту ATX3.1
Заснований на новітньому стандарті ATX3.1 від INTEL, PL-D V2 здатний забезпечити подвоєння загальної потужності системи за 0,1 мс, тому стрибки напруги ніколи не стануть проблемою. До комплекту поставки входить роз'єм живлення PCIe 5.1, розрахований на потужність до 450 Вт.
Електролітичні конденсатори високоЇ якості
Високоякісні електролітичні конденсатори дозволяють блокам живлення серії PL-D V2 утримувати час утримання напруги до ? 16 мс при повному навантаженні (100%), а також легко справлятися з перебоями в подачі електроенергії.
Висока надійність
Забезпечує надійне та стабільне живлення завдяки добре продуманій двотранзисторній топології з прямим включенням. У PL-D V2 використовується активний ШІМ і перетворення постійного струму в постійний. Весь блок виготовлений з високоякісних деталей і може працювати на висоті до 5 000 метрів над рівнем моря.
Минуле, сучасне та майбутнє
Оснащені трьома роз'ємами PCIe, двома EPS та кабелем 16AWG 12V-2x6, блоки живлення PL-D забезпечують стабільне та стабільне живлення для застарілих ПК та ПК нового покоління в осяжному майбутньому.
80 PLUS Bronze
Сертифіковано за стандартом 80 PLUS Bronze, що забезпечує щонайменше 85% ефективності за типових навантажень (50%).
Безпека
Включає в себе цілу низку всебічних засобів захисту, в тому числі: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP, NLO.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1650 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 59.46 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.1 |
| Споживана потужність | 1.2 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.62 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 127 x 123 x 155 |
| Вага | 802 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Приготуйтеся грати ще швидше з твердотільним накопичувачем WD BLACK SN7100 NVMe зі швидкістю читання до 7250 Мб/с і запису до 6900 Мб/с (моделі ємністю 1-2 Тб), що забезпечує приріст продуктивності до 35% порівняно з накопичувачами попереднього покоління. Створені спеціально для ноутбуків та ігрових портативних пристроїв, вони зменшують час завантаження та підкорюють ваші найважчі ігрові сесії завдяки підвищеній енергоефективності на максимальній швидкості. Зберігайте більше ігор і залишайте місце для майбутніх оновлень і DLC завдяки ємності до 2 ТБ. Оновіть накопичувач зараз і переконайтеся, що ви готові до суворих вимог програм зі штучним інтелектом та ігор наступного покоління.
Високопродуктивний ігровий твердотільний накопичувач, який не відступає
Відчуйте приголомшливе прискорення, яке ви зможете побачити і відчути завдяки швидкості читання до 7 250 МБ/с і запису до 6 900 МБ/с (моделі 1-2 ТБ). Твердотільний накопичувач WD BLACK SN7100 NVMe прискорює роботу на 35% порівняно з моделями попереднього покоління, допомагаючи вам використовувати програми зі штучним інтелектом і брати участь у наступній хвилі найсучасніших ігор.
Створено на основі передових технологій
Оснащений інтерфейсом PCIe Gen4 і пам'яттю Western Digital TLC 3D NAND нового покоління, твердотільний накопичувач WD BLACK SN7100 NVMe забезпечує швидкість і енергоефективність, необхідні для серйозних геймерів, які постійно перебувають у дорозі.
Більше місця для улюблених фільмів і нових ігор
Твердотільний накопичувач WD BLACK SN7100 NVMe доступний у різних варіантах ємністю до 2 ТБ, тому на ньому вистачить місця для зберігання найновіших ігор, а також залишиться місце для майбутніх оновлень і завантажуваного контенту.
Зніміть контрольну точку, поки не розрядився акумулятор
Цей накопичувач без DRAM, створений спеціально для ноутбуків і портативних ігрових пристроїв, забезпечує до 100% більшу енергоефективність на максимальній швидкості порівняно з накопичувачами попереднього покоління.
Більше можливостей з WD BLACK Dashboard
Завантажувана програма WD BLACK Dashboard (тільки для Windows) відстежує стан накопичувача, його продуктивність, оновлення мікропрограми, а також включає ігровий режим для оптимізації роботи в іграх.
Витривалість для інтенсивних навантажень
Підсилюйте свій контент завдяки витривалості до 1200 ТБВ (модель на 2 ТБ) для потокової передачі ігрового процесу, захоплення відеозаписів або навіть використання новітніх ігрових рушіїв для власних творінь.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Polaris 3 A101-000171-A1 |
| Швидкість читання | 7250 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Ресурс записи (TBW) | 600 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Оцініть неймовірно високу швидкість читання/запису для високоооктанових ігор: продуктивність на 35% вища, ніж у попереднього покоління Створений для серйозних геймерів, які працюють у дорозі, завдяки інтерфейсу PCIe Gen4 та новому поколінню пам’яті TLC 3D NAND від Western Digital |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 |
| Вага | 5.8 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 5 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/360 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 х USB 2.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 457 x 407 x 215 |
| Вага | 4.8 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 200 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1200:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 82 |
| Adobe RGB | 90 |
| sRGB | 115 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4a |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Adaptive Sync Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей PBP (Picture-by-Picture) PIP (Picture-in-Picture) HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення |
| Габарити |
613.3 x 454.34 x 220.09 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 456 |
| Вага | 3.95 кг |
| Вага в упаковці | 6.24 |
| Колір | Чорний |
Механічна клавіатура AULA S100pro підтримує варіанти підключення BT 5.0/2.4 ГГц/Type-C, які при необхідності можна легко перемикати між собою за допомогою комбінованої клавіші FN+ або спеціалізованого перемикача на панелі пристрою. Ця клавіатура в режимі Bluetooth може підключати до 3 пристроїв одночасно, таких як: ПК, ноутбук, планшет, мобільний телефон, PS, XBOX та сумісна з операційними системами Mac/Win/iOS/Android.
Клавіатура AULA S100pro має найсучаснішу конструкцію з індивідуальними прорізами під кожну клавішу окремо на друкованій платі з подовженою цільною силіконовою накладкою для кращої оптимізації та стабільності натискання, що забезпечує м'якше відчуття при натисканні. П'ять шарів звукопоглинаючих прокладок, розташованих між високоякісною акустичною бавовною та повітряними подушками, забезпечують тихий та м'який звук при наборі тексту.
В AULA S100pro використовуються перемикачі KRGD Brown для більш точного та плавного натискання, а також не виникає програмних помилок при одночасному натисканні кількох клавіш. Завдяки можливостям налаштування клавіатури, ви можете встановлювати швидкі клавіші та комбінації клавіш відповідно до ваших потреб та звичок використання.
AULA S100pro оснащена акумулятором ємністю 4000 мА*год, якого вистачить на цілий день використання. З ресурсом понад 150 мільйонів натискань клавіш бездротова клавіатура гарантує стабільність і плавність роботи протягом багатьох років.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 99 клавіш |
| Перемикач | KRGD Brown |
| Ресурс клавіш | 150 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Додатково | Місткість акумулятора: 4000 мАг |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 370 x 120 x 40 |
| Вага | 877 |
| Колір | Білий із чорним |
Hellyberry HM47 Pro — це ігрова миша для вимогливих геймерів і змагального геймінгу. Вона поєднує надійний та технологічний оптичний сенсор, оптичні перемикачі нового покоління та виразний сучасний дизайн. HM47 Pro створена для максимальної швидкості, точності та стабільності в кожному русі.
Легка конструкція та точний контроль
Завдяки надзвичайно малій вазі всього 47 грамів миша забезпечує блискавичні рухи без зайвого навантаження на руку. Симетрична форма підходить для різних типів хвату та гарантує стабільний контроль під час гри. Продумані пропорції забезпечують зручне розташування в руці та точне керування навіть на високій швидкості. Корпус із UV-покриттям приємний на дотик, стійкий до зносу та зберігає охайний вигляд навіть при інтенсивному використанні.
Надійні оптичні перемикачі
Оптичні перемикачі Raesha з ресурсом до 100 мільйонів натискань забезпечують миттєвий відгук без затримок і дебаунсу. Вони поєднують швидкість оптичної технології з чітким і приємним тактильним відчуттям механічних перемикачів. Це гарантує стабільну роботу, високу точність і впевнені натискання навіть у найінтенсивніших ігрових моментах.
Зручна зарядка та стильне підсвічування
Магнітна зарядна док-станція робить процес заряджання максимально простим — достатньо встановити мишу на станцію. Вбудоване RGB-підсвічування додає стильного вигляду робочому простору та підкреслює ігровий характер пристрою. Док-станція завжди підтримує мишу зарядженою та готовою до використання.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 26000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Raesha Optical |
| Ресурс клавіш | 100 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt 3395 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості | Ергономічний дизайн |
| Додатково |
Акумулятор - 300 мАч Час роботи в бездротовому режимі - 50 годин |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 124 х 63 х 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Білий з фіолетовим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии