| Лінійка | Intel Core Ultra 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1851 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1851 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 20 |
| Частота процесора | 3900 |
| Максимальна тактова частота | 5500 |
| Об'єм кешу L3 | 30720 |
| Кодова назва мікроархітектури | Arrow Lake |
| Серія | 15 Gen |
| Назва графічного ядра | Intel Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 6400 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 125 |
| Продуктивність | 58699 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5070 – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Досягайте найвищої продуктивності у компактній системі відеокартою категорії SFF-Ready Enthusiast GeForce. Для побудови надійної та якісної збірки обирайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce.
Відеокарта Prime GeForce RTX 5070 має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 OC — серія відеокарт без підсвічування на архітектурі Blackwell з 12 ГБ GDDR7 і заводським розгоном Boost Clock до 2587 МГц. Лінійка постачається з повним інженерним пакетом бренду: Auto-Extreme збірка, MaxContact-плита, Dual BIOS, вентилятори Axial-Tech. Чип GB205 із 6144 CUDA-ядрами дає приріст 19–22% у 1440p щодо RTX 4070 без DLSS. Пам’ять на 28 Гбіт/с і 192-бітовій шині пропускає 672 ГБ/с — текстури з високою роздільною здатністю залишаються у відеопам’яті і не займають системну RAM. Лінійка закриває завдання 1440p і 4K з DLSS 4, не виходячи в ціновий сегмент ROG.
DLSS 4 — основне джерело приросту FPS у нового покоління. Multi Frame Generation на RTX 50 генерує до трьох додаткових кадрів на кожен відмальований — на RTX 40 межа була одна. Нова модель MFG споживає на 30% менше відеопам’яті і працює на 40% швидше, ніж Frame Generation у DLSS 3. Tensor-ядра п’ятого покоління в Blackwell у 2.5 рази потужніші в AI-обчисленнях.
MFG підтримують 75 ігор — Cyberpunk 2077, Alan Wake 2, Indiana Jones, Star Wars Outlaws. У Warhammer 40K Darktide при 4K перехід з DLSS 3 на DLSS 4 дає +10% FPS і звільняє 400 МБ відеопам’яті. Reflex 2 з Frame Warp знижує затримку між рухом миші та відтворенням кадру.
NVIDIA побудувала RT-ядра четвертого покоління під Mega Geometry — обробку сцен з мільйонами променів у реальному часі. У Black Myth: Wukong з трасуванням у 1440p ASUS RTX 5070 видає 73 FPS — удвічі більше, ніж Radeon RX 7900 XTX, флагман минулого покоління AMD. Dragon’s Dogma 2 з RT у 1440p тримає 83 FPS із середнім приростом 23% щодо RTX 4070. Зв’язка RT-ядер з Tensor дає нейронну реконструкцію — AI-прохід прибирає шум у відображеннях і тінях, добудовуючи деталі.
Карта закриває контент-завдання апаратним прискоренням. Енкодер NVENC дев’ятого покоління стискає в AV1 на 5% ефективніше, ніж у RTX 40, і на 43% ефективніше, ніж H.264, — стрим у 4K на Twitch і YouTube зберігає якість кадру за того самого бітрейту. Blackwell вперше принесла в споживчу лінійку апаратну підтримку професійного 4:2:2-кольору — відеокарта декодує до восьми джерел 4K/60fps одночасно. Через NVIDIA Broadcast можна використовувати AI-мікрофон Studio Voice, Virtual Key Light і шумозаглушення. Studio Driver стабілізує роботу в DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro та OBS.
Відеокарта у форматі 2.5 слота поміщається в SFF-корпус, де моделі ROG займають 3 і 3.5 слоти. Три вентилятори Axial-Tech зі зменшеним хабом і подовженими лопатями прокачують повітря щільніше за стандартні осьові крильчатки. Підшипники Dual Ball працюють удвічі довше за втулкові. 0dB Technology зупиняє вентилятори за температури GPU нижче за 50 °C — у простої та кіберспорт-іграх система працює безшумно.
У RTX 5070 ASUS PRIME заводський розгін підіймає Boost Clock до 2587 МГц в OC-режимі — на 30 МГц вище Default. Фізичний перемикач Dual BIOS змінює профіль між Performance і Quiet без перезавантаження. Пластина MaxContact збільшена на 5% за площею і знижує температуру GPU до 2 °C. Phase-Change Pad заповнює мікрозазори щільніше за звичайну пасту.
Відеокарта виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і один HDMI 2.1b. DisplayPort 2.1b пропускає до 54 Гбіт/с — цього вистачає на 4K при 240 Гц або 8K при 60 Гц без стиснення DSC. До однієї карти підключаються до чотирьох моніторів одночасно з максимальною роздільною здатністю 7680?4320. G-SYNC синхронізує частоту кадрів з екраном без розривів. Слот PCIe 5.0 сумісний із материнськими платами на PCIe 4.0 і 3.0.
TDP відеокарти — 250 Вт, між RTX 4070 на 200 Вт і RTX 5070 Ti на 300 Вт. Один роз’єм 16-pin живить карту, рекомендований блок — 750 Вт під збірку з розгоном CPU і GPU. У навантаженні FFXIV у 1440p карта показує 0.65 FPS на ват проти 0.53 у Radeon RX 7900 XT — без стрибків вище TDP під піковим навантаженням.
Telemart супроводжує ASUS Prime RTX 5070 гарантією 3 роки, доставленням Новою Поштою та оплатою частинами через monobank. Через конфігуратор ПК на сайті можна підібрати материнську плату на PCIe 5.0 і блок живлення на 750 Вт під зібрану систему. Також доступне самовивезення з фірмових шоурумів.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | 2587 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
Що вища роздільна здатність монітора і важчі робочі сцени, то критичніша пропускна здатність оперативної пам’яті. Kingston Fury Beast DDR5 6000 МГц у комплекті 2x16 ГБ розв?язує це завдання: виробник підібрав частоту і таймінги CL30–36-36 на точці, де приріст відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування BIOS.
Kingston вмістила 32 ГБ у два DIMM-модулі KF560C30BBK2–32 з низькопрофільним алюмінієвим радіатором. Висота планки — 6.62 мм за габаритів 133.35 x 34.9 мм: комплект поміщається під баштові кулери і в компактні корпуси. На кожному модулі — інтегрований контролер живлення (PMIC), який регулює напругу точніше, ніж схема материнської плати.
Три профілі XMP 3.0 покривають різні сценарії: основний розганяє до 6000 МГц при CL30 і 1.4 В, альтернативний працює на 5600 МГц, а JEDEC — на безпечних 4800 МГц при 1.1 В. Пропускна здатність на максимумі — 48 000 МБ/с.
Крім того, Kingston вбудувала корекцію помилок на рівні кристала (On-Die ECC) — експериментувати з розгоном можна без ризику втрати даних. Програмований PMIC зберігає два користувацькі слоти — після тонкого налаштування в BIOS свої таймінги і напругу можна записати прямо на модуль.
Два модулі Kingston Fury DDR5 6000 МГц по 16 ГБ запускають двоканальний режим автоматично — достатньо встановити планки в слоти A2 і B2. Кожен модуль працює через два 32-бітові підканали, що подвоює кількість одночасних звернень. Приріст пропускної спроможності у двоканальній конфігурації особливо помітний у рендерінгу, компіляції та іграх із відкритим світом. Активація XMP в UEFI займає один клік: плата зчитує профіль і виставляє частоту, таймінги і напругу.
Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz офіційно підтримує Intel XMP 3.0. MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE протестували і схвалили модулі Fury Beast DDR5. На платформах Intel 12–14 поколінь комплект працює зі штатними профілями без додаткових налаштувань. Плати на AMD AM5 розпізнають JEDEC-профіль, але EXPO комплект не підтримує — частоту доведеться виставляти вручну через BIOS. Виробник підкріплює сумісність п’ятирічною гарантією.
Fury 32gb DDR5 6000 розкриває потенціал у завданнях з інтенсивним перезаписом даних:
На JEDEC-профілі модулі споживають 1.1 В — менше, ніж DDR4 на порівнянних частотах. Навіть за максимальних 1.4 В і 6000 МГц алюмінієвий радіатор утримує температуру в робочому діапазоні до 85 °C. Підібрати Kingston Fury Beast DDR5 і компоненти для апгрейду зручно в Telemart — кешбек 10% бонусами поверне частину вартості, а оцінити модулі наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Новий стандарт
AP1-V може похвалитися конструкцією з 5 тепловими трубками, укладеною в корпус з алюмінієвого сплаву професійного рівня, потужним TDP 245 Вт, що дозволяє справлятися з величезними робочими навантаженнями, і гідропідшипником, що забезпечує його роботу протягом багатьох років. AP1-V входить до нашої лінійки з однією метою: оголосити світу, що коли справа доходить до охолоджувачів повітря, APNX не ледарює.Передова ефективність охолодження
П'ять 6-міліметрових теплових трубок AP1-V ефективно розсіюють тепло, забезпечуючи охолодження вашого процесора при інтенсивних робочих навантаженнях.
Точне виробництво
Завдяки технології HCTT Heat Core Touch AP1-V забезпечує безшовне з'єднання з процесором, оптимізуючи теплопровідність та підтримуючи стабільну робочу температуру.
Кожна деталь має значення
Рама AP1-V виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує чудову конструкцію та витримує важкі навантаження.
Захищена сумісність
AP1-V повністю сумісний з роз'ємами Intel 1700/1200/15XX та AMD AM4/AM5, гарантуючи ідеальну установку на широкий спектр сучасних материнських плат.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Не сумісний: TR4 TRX4 AM1 AM2+ AM2 AM3/AM3+/FM1 FM2/FM2+ |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600–1800 |
| Максимальне TDP | 245 |
| Рівень шуму | 32.8 |
| Повітряний потік | 76.3 |
| Кількість теплових трубок | 5 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 165 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.32 |
| Споживана потужність | 3.84 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 165 x 128 x 76.5 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 5000 |
| Ресурс записи (TBW) | 640 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 600 тис. |
| Рівень шуму | 27 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 300 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 5.21 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Advanced Format (AF) RoHS-сумісність Не містить галогенів Датчик ударів |
| Габарити | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Вага | 680 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 181 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB Type-C 2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Матеріал | Метал, скло та пластик |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина стінок | 0.7 |
| Габарити | 453 x 235 x 450 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1851 |
| Процесори | Процесори LGA1851 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel Z890 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 9066 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | - |
| CHA_FAN | 5 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Thunderbolt | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати AsRock (АсРок) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии