| 1 519,18 € | CaseKing (6/12) |
| 1 971,86 € | Amazon DE (6/12) |
| 998,50 € | Alternate (5/12) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM5 відкрила доступ до процесорів Ryzen 7000 і 9000, але переплачувати за X670E заради функцій, які не стануть у пригоді в ігровій збірці, немає сенсу. Економити на безіменній платі з урізаним живленням — ризиковано. Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WiFi утримує баланс: чипсет B650, повнорозмірний ATX і набір інтерфейсів, якого вистачить і геймеру, і тому, хто збирає перший ПК на сокеті AM5.
MSI виділила процесору 12+2+1 фазу живлення за схемою Duet Rail Power System. Дванадцять фаз працюють на ядра, дві — на SoC, одна — на допоміжні ланцюги. Такий запас утримує стабільну напругу навіть при навантаженні Ryzen 9 з пакетним споживанням 162 Вт. Чотири слоти DDR5 приймають до 256 ГБ оперативної пам’яті і розганяються до 7200+ МГц у конфігурації з одним модулем на канал. Профілі AMD EXPO активують розгін в один клік — без ручного підбору таймінгів.
Конструкція Steel Armor у B650 WiFi від MSI підсилює основний слот PCIe 4.0 x16 — додаткові точки пайки не дають важкій відеокарті розхитати контакт. Два слоти M.2 на шині PCIe 4.0 x4 приймуть NVMe-накопичувачі, а чотири SATA-порти — жорсткі диски і SSD.
На задній панелі B650 GAMING PLUS WiFi:
Збільшені радіатори в MSI B650 GAMING PLUS накривають силові каскади VRM з обох боків сокета і відводять тепло через термопрокладки з теплопровідністю 7 Вт/(м-К). Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr захищає перший слот — накопичувач не скидає швидкість під час тривалого запису. Шестишарова друкована плата з підвищеним вмістом міді розподіляє струми рівномірніше за стандартну чотиришарову і краще розсіює тепло. Шість роз’ємів під вентилятори — процесорний, для помпи РСО і чотири системних — вистачає для продувного корпусу без зовнішніх контролерів.
MSI додала в B650 GAMING PLUS WiFi набір функцій, які виходять за рамки базової плати:
Click BIOS у MSI B650 GAMING PLUS Wi-Fi ділить інтерфейс на спрощений режим для новачків і розширений — щоб тонко налаштувати кожен параметр. Функція EZ OC Tuning пропонує три профілі PBO Thermal — 85, 75 і 65 °C — які знижують температуру процесора без втрати продуктивності. Game Boost прискорює систему в одне клацання. Кнопка Flash BIOS на задній панелі оновлює прошивку з флешки без встановленого процесора і пам’яті — зручно під час апгрейду на нове покоління Ryzen. Затискач EZ M.2 Clip фіксує накопичувач без викрутки.
На сайті Telemart можна підібрати плати під конкретну збірку через конфігуратор ПК, також працюють фахівці, готові проконсультувати онлайн із будь-яких питань про товар.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+2+1 Теплове рішення преміум-класу: збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки з дроселем та M.2 Shield Frozr 2.5G LAN з Wi-Fi 6E 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Audio Boost: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення в гру |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Архітектура NVIDIA Blackwell посилена вдосконаленою системою охолодження та живлення, підкріплена надійним посиленим корпусом для виняткової довговічності. Заряджайте, атакуйте та домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX™ 5070, створеною витримувати найскладніші умови експлуатації та забезпечувати неперевершену продуктивність.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Сертифіковані дроселі та MOSFET військового класу TUF забезпечують стабільне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню стабільності системи.
Чорні металізовані конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший діапазон робочих температур і в 2,5 раза довший термін служби порівняно зі стандартними конденсаторами.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Ця вдосконалена система охолодження поєднує ексклюзивну технологію виробництва ASUS MaxContact, термопрокладку з фазовим переходом та ефективні вентилятори Axial-Tech, забезпечуючи преміальну теплову продуктивність, оптимізований повітряний потік і тиху роботу — і все це в межах міцного вентильованого металевого корпусу-екзоскелета.
Технологія MaxContact
MaxContact — це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника, розташованого над графічним процесором, на 5% порівняно з традиційними конструкціями. Це покращує температурні показники до 2°C у поєднанні з розгалуженим масивом радіатора та потужними вентиляторами Axial-Tech.
Удосконалені вентилятори Axial-Tech
Вентилятори Axial-Tech обертаються на подвійних кулькових підшипниках і забезпечують до 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вентиляторами.
Нові напрямки обертання
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються, коли температура GPU падає нижче 50°C, забезпечуючи тихішу роботу під час легких завдань. Вони відновлюють роботу вище 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що балансує продуктивність і рівень шуму.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний литий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина допомагають запобігти вигину друкованої плати та мають великі вентиляційні отвори для додаткового підвищення розсіювання тепла.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold — ідеальний вибір для відеокарт TUF Gaming GeForce RTX 50 серії, що пропонують виняткову довговічність і надійне живлення. Виготовлені з високоякісних компонентів і конденсаторів військового класу, ці блоки живлення забезпечують максимальну продуктивність вашої ігрової системи навіть під час найвимогливіших навантажень.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
ASUS GPU Guard наносить клей на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи тріщин, а кронштейн GPU забезпечує рівномірний тиск кріплення та додаткову стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення, що зменшує вплив на навколишнє середовище, знижує енергоспоживання під час виробництва та підвищує надійність продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
ASUS GPU Tweak III стала ще інтуїтивнішою та функціональнішою, ніж будь-коли. Оновлений інтерфейс забезпечує зручніший доступ, об’єднуючи основні функції в єдиній централізованій панелі, а тюнер напруги й частоти повністю перероблено, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0dB, автоматичне перемикання профілів, повністю настроювана екранна панель і функції журналювання, допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC справляється з іграми 2K на максимальних налаштуваннях, важкими AAA з трасуванням променів і кіберспортом на високій герцовці. Адаптер відмінно справляється з роботою в DaVinci та Premiere, прискорює рендер AI-завдань і стримінг з кодеком NVENC AV1. А серія TUF підтверджує, що компоненти всередині — промислового класу, протестовані за військовими стандартами надійності, і їхній ресурс розрахований на роки роботи.
В ASUS TUF Gaming RTX 5070 OC стоїть чип GB205 архітектури Blackwell — п’яте покоління тензорних ядер і четверте покоління RT-блоків. Boost-частота в OC-режимі доходить до 2640 МГц, в Gaming-режимі — 2610 МГц, базова — 2325 МГц. У чипі 6144 CUDA-ядра, 192 тензорних ядра і 48 RT-ядер.
Пам’ять — 12 ГБ GDDR7 на шині 192 біт із пропускною спроможністю 672 ГБ/с. Це на третину вище, ніж 504 ГБ/с у GDDR6X в RTX 4070 Super за тієї ж ширини шини. Перехід на GDDR7 зняв вузьке місце пам’яті попереднього покоління. Також карта підтримує PCIe 5.0, виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і два HDMI 2.1b, живиться від одного конектора 16-pin при TGP 250 Вт. ASUS рекомендує блок живлення від 750 Вт.
DLSS 4 в ASUS TUF RTX 5070 додає до трьох додаткових кадрів на кожен нативний — мультиплікатор FPS до 4х. У Hogwarts Legacy на 1440p карта без MFG видає близько 100 FPS, з MFG 4X — 234 FPS. Multi Frame Generation працює на відеокартах серії RTX 50 — це ексклюзив нового покоління. Технологія спирається на 192 тензорних ядра п’ятого покоління і трансформерну модель — першу подібну архітектуру в ігровому рендерингу NVIDIA. На старті DLSS 4 підтримує 75+ ігор, включно з Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Hogwarts Legacy.
RT-ядра четвертого покоління відповідають за трасування променів — освітлення, тіні та відображення карта розраховує апаратно. NVIDIA Reflex 2 скорочує затримку введення, що важливо для кіберспортивних шутерів.
ASUS TUF 5070 у нативному 1440p видає стабільні 60+ FPS у всіх актуальних AAA-іграх, у більшості проєктів — вище 120 FPS. У Cyberpunk 2077 на 1440p у растеризації карта на 12% швидша за RTX 4070 Super за тестами KitGuru. У нативному RT приріст до RTX 4070 — близько 20% за даними NVIDIA.
У 4K без апскейлінгу карта працює в більшості AAA-ігор у коридорі 60–119 FPS. Важкі сцени з RT при 4K вимагають увімкнення DLSS — зв’язка нативного рендеру 1440p з MFG 4X видає 4K-картинку з FPS у кілька разів вищою за базову. У кіберспортивних проєктах — Counter-Strike 2, Valorant, Apex Legends — запас за частотою кадрів дає змогу виводити картинку на 240 Гц-монітор без вузьких місць за GPU.
ASUS вибудувала охолодження TUF на трьох Axial-Tech-вентиляторах — лопаті із замкнутою формою і бар’єрним кільцем дають на 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вертушками. У простої та за низького навантаження вентилятори зупиняються повністю — режим 0 dB прибирає шум, поки GPU не прогрівся вище за порогову температуру.
Ресурс подвійних шарикопідшипників — 80 000 годин. Конденсатори та котушки серії TUF проходять сертифікацію military-grade. Металевий бекплейт зберігає геометрію друкованої плати і захищає зворотний бік від випадкових ударів. Карта займає 3 125 слоти і поміщається в більшість корпусів Mid-Tower.
Telemart доставляє відеокарти ASUS TUF RTX 5070 по Україні Новою Поштою, Укрпоштою та Meest — при замовленні від 2 000 грн Новою Поштою безплатно. Вартість компонентів можна розділити через monobank на 3–12 місяців. Сумісний блок живлення, корпус і кулери зручно підбирати з експертами Telemart: у шоурумах або через консультацію в месенджерах.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 329 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 8000 |
| Пропускна спроможність | 64 000 |
| CAS Latency (CL) | CL38 |
| Схема таймінгів | 38-48-48 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.45 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 39.2 x 7.65 |
| Колір | Чорний із сріблястим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 25.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.85 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
Noctua NH-D15 залишається еталоном повітряного охолодження з моменту виходу оригіналу. Chromax.black повторює архітектуру в повністю чорному виконанні: два баштових радіатори, шість напаяних мідних трубок і пара 140-мм вентиляторів NF-A15 HS-PWM. Рейтинг NSPR 183 покриває настільні Ryzen 9 і Intel Core i9 під тривалим навантаженням — перехід на рідинну систему для більшості збірок не потрібен. Різниця з бежево-коричневим оригіналом — 0.45–0.5 °C, у межах похибки.
Шість мідних трубок діаметром 6 мм Noctua напаяла до алюмінієвих ребер напряму, без запресовування, яке зустрічається в середньому сегменті. На кожну вежу припадає 45 ребер зі ступеневим профілем:
Прозір під модулі пам’яті розширено без втрати площі розсіювання.
Мідну основу 38?40 мм Noctua нікелювала і відполірувала до дзеркала, комплектна термопаста NT-H1 лягає рівномірно. NSPR 183 тримає Noctua NH-D15 chromax в одному ряду з 240-мм AIO за тихих налаштувань — без помпи, без ризику протікання, з попутним обдувом VRM і модулів пам’яті.
Пара 140-мм NF-A15 HS-PWM chromax.black працює в діапазоні 0–1500 об/хв. За низького PWM-сигналу крильчатка повністю зупиняється — у простої радіатор працює в пасивному режимі без фонового шуму. На максимальних обертах повітряний потік досягає 82.52 CFM при 24.6 дБ(А), а комплектний адаптер NA-RC7 обмежує швидкість до 1200 об/хв і опускає шум до 19.2 дБ(А).
Flow Acceleration Channels на всмоктувальному боці лопатей розганяють потік у зовнішніх зонах крильчатки, прибирають відрив на кінцях і знижують вихровий шум за тієї ж продуктивності. Підшипник SSO2 з латунною оболонкою тримає MTTF понад 150 000 годин — приблизно сімнадцять років безперервно. Кулер Noctua NH-D15 зберігає безшумний профіль оригіналу і в чорній версії.
У коробці зібрані монтажні пластини під популярні платформи:
SecuFirm2 повністю чорний, пружинні болти утримують рівномірний тиск на теплорозподільник.
Прозір під модулі пам’яті у двовентиляторній схемі — 32 мм, перестановка переднього вентилятора на 5 мм вище розширює кліренс до 37 мм ціною тих самих 5 мм загальної висоти. Зняття переднього вентилятора відкриває до 64 мм під високі планки з радіаторами.
Chromax.black-покриття Noctua відпрацьовувала кілька років: завдання було зберегти тепловіддачу на напаяних трубках. Усі елементи радіатора, кріплень і лопатей пофарбовані в матовий чорний, антивібраційні прокладки на кутах NF-A15 змінні — шість кольорів під підсвічування корпусу. Шість років гарантії покривають радіатор, обидва вентилятори і кріплення.
Telemart доставляє Noctua NH-D15 Chromax по Україні Новою поштою, Укрпоштою і Meest. У магазині доступна послуга складання ПК зі встановленням на материнську плату і тестом під навантаженням.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник SSO2 |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300–1500 |
| Максимальне TDP | 183 |
| Рівень шуму | 24.6 |
| Повітряний потік | 82.52 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Висота кулера | 165 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 150 000 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 x адаптера з низьким рівнем шуму (LNA) Сумісність з FM2 + (потрібно задня панель) Сумісність з LGA2011 і LGA2011-3 (квадратний ILM) |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 150 x 161 x 165 |
| Вага | 1320 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7300 |
| Швидкість запису | 7000 |
| Ресурс записи (TBW) | 2000 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.36 Вт (в середньому) 2.8 Вт (максимум при читанні) 9.9 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Вага | 9.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 180 |
| Додатково | Попередньо вентилятори на передній панелі з AURA RGB підсвічуванням і швидкістю 1200 обертів / хв |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 240 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 4 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 9 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 |
| Особливості |
Бокове вікно Бокове вікно з загартованого скла |
| Додатково |
Корпус оснащений двома ергономічними плетеними ручками, що витримують навантаження до 30 кг для легкої та безпечного транспортування Встановлені в корпус вентилятори мають повноколірного підсвічуванням, які при наявності материнської плати, сумісної з технологією Aura, можуть синхронізуватися з іншими Aura-сумісними компонентами і периферійними пристроями Корпус оснащений знімними пиловими фільтрами |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 1.5 |
| Габарити | 545 x 251 x 552 |
| Вага | 10.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 170 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| sRGB | 130 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +20° до -20 |
| Технологія синхронізації | G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 35 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.5 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light |
| Особливості |
HDR10 Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Aura Sync |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort Кабель USB 3.0 |
| Габарити |
611 x 408-508 x 255 мм (з підставкою) 611 x 367 x 82 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 711 x 265 x 541 |
| Вага |
8.6 кг (з підставкою) 5 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 11.9 |
| Колір | Чорний |
Оновлені оптичні перемикачі Kailh Optical rev 2.0 позбавлені ефекту воблінгу, що дарує неперевершені тактильні відчуття при кожному кліку!
Одна з головних особливостей оптичних перемикачів – можливість їх гарячої заміни. Ви можете розподіляти різні типи перемикачів по зонам клавіатури на власний розсуд.
Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) забезпечує поглинання зайвого шуму та вібрації під час користування.
В клавіатурі використовується пластина з анодованого алюмінію, яка надає додатковий антивібраційний захист і, окрім того, чудово відбиває світло, покращуючи яcкравість підсвічування.
Увага до акустичного комфорту навіть у найменших деталях. Так, традиційно “найгучніша” кнопка у клавіатурах – пробіл, оснащена додатковим шаром звукопоглинаючої піни.
Змащені вручну преміальні стабілізатори з POM пластику.
Зносостійкі PBT кейкапи з українськими літерами та яскравим підсвічуванням.
Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover – натискайте що потрібно та скільки потрібно.
Вбудована пам’ять клавіатури – збережи та працюй без софту.
16.8 мільйонів кольорів RGB підсвітки із можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п’ятьма рівнями яскравості.
З’ємний кабель USB Type-A – Type-C.
Програмне забезпечення, яке дозволяє створювати та налаштовувати макроси.
| Тип | Оптико-механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Kailh Optical Black rev.2 |
| Ресурс клавіш | 80 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування -1.8 ±0.6 мм Повний хід - 3.6 ±0.6 мм Сила натискання - 45 ±10%гс N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Вологозахист |
| Додатково |
Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) забезпечує поглинання зайвого шуму та вібрації при використанні У клавіатурі використовується пластина з анодованого алюмінію, яка надає додатковий антивібраційний захист і, крім того, чудово відображає світло, покращуючи якість підсвічування Змащені вручну преміальні стабілізатори з POM пластику Вбудована пам'ять клавіатури – збережи та грай! 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 13–27 000 |
| Чутливість | 98 |
| Номінальний опір | 65 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | Другий кабель 2 м |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 50–18 000 |
| Чутливість | −43 |
| Матеріал амбушур | Шкірозамінник |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Два кабеля в комплекті |
| Вага | 336 |
| Колір | Чорний з червоним |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии