| 1 493,26 € | Amazon DE (9/12) |
| 247,70 € | CaseKing (3/12) |
| 94,89 € | Alternate (2/12) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B650M-K — базова плата під сокет AM5 з чіпсетом AMD B650, форм-фактор microATX 24.4 на 22.1 см вписується в малі корпуси. Чіпсет підтримує процесори Ryzen 7000, 8000 і 9000 — апгрейд-шлях довжиною до трьох поколінь на одній платі. Два слоти DIMM тримають DDR5 до 96 ГБ сумарно, перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 під сучасні NVMe-накопичувачі, HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки. Кнопка BIOS FlashBack дає змогу оновлювати прошивку без процесора і пам’яті в слотах.
AMD розташувала B650 у середині лінійки чипсетів під AM5 — між початковим A620 і топовими X670/X670E. ASUS PRIME B650 підтримує процесори з тепловим пакетом до 170 Вт, що охоплює всю лінійку Ryzen — від шестиядерника 7600 до флагмана 9950X.
Восьмиядерний Ryzen 7 7800?3D, популярний ігровий процесор покоління, працює в штатних рамках під радіатором VRM. AMD заявила підтримку AM5 щонайменше до 2027 року — апгрейд процесора через два-три роки не потребуватиме заміни плати.
Два слоти DIMM приймають DDR5 загальним обсягом до 96 ГБ — стеля, якої вистачає будь-якому домашньому сценарію. Нативні частоти від 4800 до 5200 МГц працюють без втручання, профілі AMD EXPO і Intel XMP піднімають планку до 8000 МГц у режимі розгону.
Технологія OptiMem II на шестишаровій PCB утримує цілісність сигналу на високих частотах без втрати стабільності. PRIME B650 M-K зберігає апгрейд-шлях і у випадку з планками ОЗП: модулі пам’яті підійде наступному поколінню Ryzen без заміни платформи.
Перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 x4 — ексклюзив для плат на B650, де Gen5 зазвичай з’являється тільки на чипсетах B650E або X670E. SSD п’ятого покоління працює на швидкості до 14 ГБ/с — завантаження проєктів у 4K-монтажі займає секунди. У другого M.2-слота — PCIe 4.0 x4 під системний NVMe. Основний слот PCIe 4.0 x16 підтримує відеокарти — для GPU аж до RTX 5070 цього каналу достатньо. Чотири порти SATA III — під HDD для медіатеки і 2.5-дюймові SSD.
Realtek 2.5Gb Ethernet дає пропускну спроможність удвічі вищу за стандартний гігабіт — для NAS-резервних копій і 4K-стримінгу каналу вистачає із запасом. На задній панелі — вісім портів USB: два USB 3.2 Gen 2 на 10 Гбіт/с, два USB 3.2 Gen 1 і чотири USB 2.0 під клавіатуру, мишу і периферію.
Передній конектор USB Type-C через USB 3.2 Gen 1 — для смартфона або зовнішнього SSD. HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки Ryzen 8000G. У кодека Realtek 7.1 — екрановані шари PCB проти наведень на вихід підсилювача. RGB-хедер 12 В і два ARGB Gen 2 5 В приймають підсвічування корпусу і кулерів — через Aura Sync можна виставити колірні сцени.
VRM за схемою 11 фаз 2?4+2+1+1 тримає заявлений TDP 170 Вт — збірка на Ryzen 7 7800?3D працює в штатному режимі під радіатором живлення. DIGI+ VRM з ШІМ-контролером Infineon ASP2208 керує напругою, AI Suite 3 моніторить параметри в реальному часі.
У пакеті ASUS 5X PROTECTION III — захист мережевого порту LANGuard, посилений слот відеокарти Safeslot Core+ і неіржавна I/O-панель. Q-LED Core підсвічує стадії завантаження CPU, DRAM, VGA і Boot Device — діагностика без тестера. Материнська плата ASUS PRIME B650M-K готова до свіжого Ryzen 9000 ще до встановлення процесора — кнопка BIOS FlashBack зчитає USB-флешку з прошивкою та оновить BIOS.
Telemart супроводжує покупку трирічною гарантією і доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по Україні, також замовлення можна забрати в шоурумах у дев’яти містах. Під збірку платформи AM5 Telemart пропонує конфігуратор ПК і консультацію фахівців — вони підберуть сумісний процесор, пам’ять і накопичувачі під завдання.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
NVIDIA DLSS3, надефективної арки Ади Лавлейс та повного трасування променів
Тензорні ядра 4-го покоління: продуктивність до 4 разів вища за DLSS 3
Ядра RT третього покоління: підвищення продуктивності трасування променів до 2 разів
Конструкція вентилятора Axial-tech включає маточину меншого розміру, що дозволяє використовувати більш довгі лопаті, та бар'єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз
Конструкція з 2,56 слотами забезпечує максимальну сумісність та ефективність охолодження, забезпечуючи чудову продуктивність у невеликому корпусі
Технологія 0 дБ дозволяє насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші
Подвійні шарикопідшипники вентилятора можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 SUPER |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2520 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30194 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 7168 |
| Довжина відеокарти | 227.2 |
| Висота відеокарти | 123.24 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | OC mode: 2550 MHz |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 137 x 43 x 7 |
| Габарити в упаковці | 179.9 x 158.7 x 20.3 |
| Вага | 52 |
| Вага в упаковці | 169 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 800 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 66.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1650 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 59.46 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.1 |
| Споживана потужність | 1.2 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.62 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 127 x 123 x 155 |
| Вага | 802 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 5000 |
| Ресурс записи (TBW) | 640 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Корпус MSI MAG FORGE M100R від провідного виробника компонентів для ентузіастів — це рішення, де компактний розмір поєднується з високою ефективністю. Цей бокс забезпечує чудове охолодження просто «з коробки» і продуманий дизайн для створення потужної й естетичної системи.
Кожен елемент корпусу спроєктовано для балансу між продуктивністю та зовнішнім виглядом. Конструкція об’єднує ефективний забір повітря, зручне встановлення компонентів і можливість продемонструвати готову збірку.
Корпус постачається з чотирма попередньо встановленими 120-мм вентиляторами, оснащеними ARGB-підсвічуванням. Три з них розташовані на передній панелі для забору холодного повітря, а один — на задній для виведення гарячого. За ціну на корпус MSI MAG FORGE M100R покупці отримують повноцінне рішення для охолодження з налаштовуваним підсвічуванням, що рідкість у цьому сегменті. Таке доповнення спрощує підбір компонентів і знижує вартість збірки.
Вбудований контролер дає змогу легко керувати світловими ефектами. У результаті користувачі отримують не тільки ефективне охолодження компонентів, але і яскравий, кастомізований вигляд системи.
Фронтальна панель повністю виконана з дрібнопористої металевої сітки. Завдяки їй повітря безперешкодно надходить до передніх вентиляторів, що критично важливо для підтримки низьких температур процесора і відеокарти.
Бічна панель виготовлена із загартованого скла, відкриваючи повний огляд внутрішніх компонентів: від материнської плати до системи охолодження. Поєднання сітки та скла створює дизайн, де продуктивність не прихована, а вигідно підкреслена.
Корпус підтримує материнські плати формату Micro-ATX і Mini-ITX, що робить його прекрасною основою для компактних, але продуктивних систем. Збірка спрощується завдяки продуманому внутрішньому простору.
Для захисту від пилу передбачено знімні фільтри: магнітний на верхній панелі та стандартний під відсіком для блока живлення. Це спрощує чищення та обслуговування комп’ютера. Достатнє місце за стінкою для материнської плати дає змогу акуратно укласти дроти, що покращує циркуляцію повітря і надає збірці охайного вигляду.
Основні параметри сумісності, які варто враховувати, якщо ви плануєте купити MSI MAG FORGE M100R:
Висока сумісність із популярними компонентами і продумані деталі, як-от пиловий фільтр і простори для кабель-менеджменту, забезпечують зручність під час встановлення та експлуатації системи.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 300 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen1 1 порт для навушників 1 порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
Можна встановити до 6 системних вентиляторів, що забезпечують вентиляцію та стабільну роботу всієї системи Бічні панелі із загартованого скла відображають світлові ефекти RGB Магнітний фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення Використовуйте кабель вентилятора, щоб розширити можливості по підключенню додаткових вентиляторів до системи Легко переходьте по профілю і вибирайте вбудовані вентилятори ARGB з яскравим підсвічуванням та яскравими світловими ефектами За допомогою кнопки LED Switch можна інтуїтивно керувати та перемикатиперемикати 9 світлових ефектів |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 423 x 388 x 200 |
| Вага | 4.14 |
| Вага в упаковці | 5.03 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий монітор MSI MAG 275QF успішно поєднує передові технології та доступність, роблячи Quad HD геймінг реальністю для гравців із різним бюджетом. Він забезпечує частоту оновлення 180 Гц для максимальної плавності та деталізовану роздільну здатність 2K QHD для чіткої картинки. Швидкий відгук матриці та технологія синхронізації завершують образ ідеального інструменту для перемог у динамічних іграх.
Успіх у динамічних іграх залежить від мілісекунд і точного сприйняття ігрового середовища. Кожна характеристика MSI MAG 275QF підпорядкована головному завданню — мінімізувати затримки та максимізувати деталізацію.
В основі монітора 27" MSI MAG 275QF лежить 27-дюймова матриця Rapid IPS, яка забезпечує кути огляду до 178 градусів і точну передачу кольору. Роздільна здатність WQHD (2560?1440) пропонує оптимальну щільність пікселів для такої діагоналі — зображення виходить деталізованим, а окремі точки непомітні зі звичайної відстані. Це дає змогу відеокартам середнього та високого класу розкрити свій потенціал, забезпечуючи стабільний FPS.
Ключова перевага для геймерів — частота оновлення 180 Гц. Екран здатний відображати до 180 кадрів за секунду, що робить рух в іграх плавним і чуйним. Для змагальних шутерів і перегонових симуляторів така частота критично важлива — вона дає змогу швидше реагувати на дії супротивників і точніше відстежувати цілі.
Ще одна причина купити MSI MAG 275QF — мінімальний час відгуку матриці — всього 1 мс (GtG), у деяких режимах до 0.5 мс. Цей параметр визначає, як швидко піксель змінює свій колір. Малий час відгуку усуває змазування і шлейфи за рухомими об’єктами. Чіткість картинки зберігається при різких поворотах камери.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з кількістю кадрів GPU. Це розв'язує дві проблеми: розриви зображення і підвисання, що виникають через невідповідність швидкості роботи матриці та відеокарти. У результаті виходить плавний відеоряд без артефактів. Діапазон роботи технології — від 48 до 180 Гц.
Дисплей MSI MAG 275QF здатний відображати до 1.07 мільярда кольорів завдяки технології 8 біт + FRC, що забезпечує плавні градієнти та насичену картинку. Колірне охоплення sRGB перебуває на рівні типових ігрових рішень, цього достатньо для яскравого зображення в іграх і під час перегляду контенту. Контрастність 1000:1 і яскравість 300 кд/м? стандартні для IPS-панелей і забезпечують хорошу читаність у темних і світлих сценах. Монітор також підтримує HDR Ready.
Для підключення передбачені сучасні порти: один DisplayPort 1.4 і два HDMI 2.0b, що дає змогу одночасно під’єднати ПК і консолі. Управління налаштуваннями здійснюється через зручний джойстик на задній панелі. Ергономічна підставка дає змогу регулювати кут нахилу екрана від -5° до +20° для комфортного положення. За потреби монітор можна встановити на кріплення VESA 100?100 мм.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 78 |
| Adobe RGB | 82 |
| sRGB | 101 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.3 x 220.1 x 454.6 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 463 |
| Вага |
3.95 кг (з підставкою) 3.57 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.35 |
| Колір | Чорний |
Клавіатури Rockfall 2 Mecha Authentic Edition мають три унікальних дизайни за рахунок наборів кейкапів з сублімаційним нанесенням. А також вирізняються тихим та комфортним тайпінгом завдяки новим лінійним перемикачам Aurum Milky Way Silent.
Тихі лінійі перемикачі HATOR Aurum Milky Way Silent змащені у процесі виробництва. База корпусу виконана з нейлону, стем - з POK-пластику, а контакти - зі сплаву срібла, вкритого золотом. Завдяки гумовим прокладкам в конструкції досягається максимальний акустичний комфорт при роботі.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | HATOR Aurum Milky Way Silent |
| Ресурс клавіш | 80 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування - 2 ±0.4 мм Повний хід - 4 ±0.4 мм Сила натискання - 45 ±10% г N-key ROLLOVER - будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково | RGB з можливістю індивідуального налаштування кожної клавіші |
| Матеріал | Алюміній та пластик |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Білий з блакитним |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігровий килимок |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 900 x 400 |
| Товщина | 3 |
| Особливості | Прошивка по краю |
| Додатково | Щільна гладка тканинна поверхню для швидких рухів |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии