| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.8 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1100:1 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.311 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 2.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | від +18° до -3 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Регулювання висоти | 0–130 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 22 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort Кабель USB |
| Габарити | 612.5 x 416 x 256 мм (з підставкою) |
| Габарити в упаковці | 745 x 480 x 204 |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.2 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии