Значення продуктивності процесорів взяті з сайту www.passmark.com.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3200 |
| Об'єм кешу L3 | 16384 |
| Кодова назва мікроархітектури | Pinnacle Ridge |
| Серія | Ryzen 2 |
| Мікроархітектура | Zen + |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | 2933 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Техпроцес | 14 |
| Термопакет | 95 |
| Продуктивність | 15060 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 3533 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC892 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.1 | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка SLI або CrossFire | Quad CrossFireX |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.1 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | 1 |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати AsRock (АсРок) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
AMD Quad CrossFireX ASRock Polychrome SYNC |
| Колір | Чорний з білим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 160 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) OTP (Захист від перегріву) |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA775 LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 Не сумісний: LGA3647 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1 FM2/FM2+ Не сумісний: TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Однокольорове біле підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1500 |
| Максимальне TDP | 120 |
| Рівень шуму | 27 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал радіатора | Алюміній та мідь |
| Габарити | 156 x 123 x 72 |
| Вага | 580 |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 256 ГБ |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 1700 |
| Швидкість запису | 1100 |
| Ресурс записи (TBW) | 80 |
| Споживана потужність |
0.37 Вт (в режиме ожидания) 2.07 Вт (максимум) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
NANDXtend ECC Technology HMB Technology NVMe 1.3 4K Aligned Random Read: up to 290K IOPs 4K Aligned Random Write: up to 260K IOPs Вимоги до операційної системи: Windows 7 /8/8.1/10 |
| Габарити | 22 x 3.8 x 80 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Максимальна висота кулера | 166 |
| Додатково | Встановлені вентилятори c RGB-підсвічуванням |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.1 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Особливості | Бокове вікно |
| Габарити | 505 x 436 x 202.5 |
| Вага | 6.95 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.6″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.273 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1200R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Flicker-Less Bluelight Shield Low Dimming |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран |
| Додатково | Нахил: від −5° до +15° |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort |
| Габарити | 539 x 401 x 202 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Англійська і російська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | Romer-G |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Роз'єми на корпусі клавіатури | USB |
| Підсвічування | Однокольорова |
| Особливості клавіш | Клавіші класичного типу |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7/8/8.1/10 |
| Додатково |
Червона підсвітка Кабель а оплетке Каркас з алюмінієво-магнієвого сплаву Фірмове ПО Logitech Gaming Software (LGS) Додаткові 12 ковпачків Сила натискання 45 г Відстань до точки спрацьовування 1.5 мм Загальний хід клавіші 3.2 мм |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 445 x 34 x 132 |
| Вага | 1105 |
| Колір | Чорний |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Seagate SkyHawk (Secure) |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 600 |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 |
| Буфер обміну | 64 |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн |
| Споживана потужність | 5.6 |
| Габарити | 101.85 x 20.2 x 146.99 |
| Вага | 415 |
| Статус HDD | Новий |
| Готові пристрої | ПК на GeForce GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті | 6144 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce GTX 16xx |
| Частота графічного ядра | Boost 1830 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12815 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.0b |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Довжина відеокарти | 247 |
| Висота відеокарти | 127 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Додаткова інформація |
Охолодження TORX Fan 3.0 MYSTIC LIGHT TWIN FROZR 7 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии