| 1 207,38 € | Alternate (8/14) |
| 1 455,20 € | Amazon DE (8/14) |
| 855,38 € | CaseKing (5/14) |
Ігровому комп'ютеру важлива висока частота на ядро, професійному рендерингу — велика кількість потоків, і поєднати обидві вимоги в одному чипі вдається не завжди. Ryzen 7 5800X ефективно працює в обох сценаріях. Процесор підходить геймерам, які паралельно стримлять і монтують відео, а також універсальним збіркам, де від однієї системи потрібні і високий FPS в іграх, і швидкий рендеринг.
В основі AMD Ryzen 7 5800X — вісім ядер Zen 3 з базовою частотою 3.8 ГГц і автоматичним бустом до 4.7 ГГц, а розблокований множник дозволяє ручний розгін. L3-кеш обсягом 32 МБ в Zen 3 став спільним для всіх восьми ядер: кожне з них звертається до всього масиву, тоді як у Zen 2 ядру був доступний лише блок на 16 МБ. Спільний кеш скорочує затримки між обчислювальними блоками — звідси приріст близько 19% інструкцій за такт порівняно з Zen 2 за того самого теплопакета 105 Вт. Сам кристал AMD виготовляє за 7-нм техпроцесом TSMC.
В іграх частоту кадрів обмежує не лише відеокарта: коли сцена впирається в процесор, вирішальними стають швидкість відгуку ядра та затримки кешу. Тут проявляються переваги архітектури Zen 3 — усі вісім ядер 5800X розміщені в одному кристалі зі спільним L3-кешем, тому обмін даними між ядрами відбувається з мінімальними затримками.
У важких AAA-проєктах у роздільній здатності 1080p Ryzen 7 5800X демонструє продуктивність на рівні Intel Core i7-10700K, а різниця зазвичай не перевищує 3–5%. У кіберспортивних дисциплінах на кшталт CS:GO та Valorant перевага помітніша: їхні рушії чутливі до затримок, тому низьколатентна архітектура Zen 3 забезпечує додатковий приріст продуктивності. Шістнадцяти потоків вистачає і для фонових завдань — чат, браузер і запис геймплею не знижують частоту кадрів у грі.
Процесор встановлюється в сокет AM4 і працює на материнських платах 500-ї та 400-ї серій, але підтримка PCIe 4.0 та вимоги до оновлення BIOS у різних чипсетів відрізняються:
Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі — це близько 51 ГБ/с пропускної здатності для двох модулів.
Під час вибору плати важливу роль відіграє підсистема живлення: під навантаженням енергоспоживання може досягати 142 Вт проти номінальних 105 Вт, тому для стабільного буста та розгону варто обирати моделі з вісьмома й більше фазами VRM. AM4 — останній сокет для Zen 3, тому зібрану систему можна буде модернізувати без заміни материнської плати.
Вісім фізичних ядер підходять не лише для ігор: у рендерингу, кодуванні відео та стримінгу Ryzen 7 5800X працює на рівні продуктивної робочої станції. У багатопотоковому тесті Cinebench R23 процесор набирає близько 15 500 балів — два додаткові ядра та чотири потоки забезпечують йому перевагу над шестиядерним Ryzen 5 5600X. Під час стримінгу 5800X кодує трансляцію в OBS паралельно з грою без помітних просідань частоти кадрів. У парі з дискретною відеокартою ці ядра ефективно справляються з монтажем відео та 3D-графікою, де навантаження розподіляється між процесором і GPU.
Telemart постачає Ryzen 7 5800X у комплектації Box без кулера, тому підібрати сумісну материнську плату та баштову систему охолодження під реальні 142 Вт допоможуть експертна консультація та конфігуратор збірки. Доставку по Україні здійснюють Нова пошта, Укрпошта та Meest, а великі покупки можна оплачувати частинами через monobank. На процесор діє гарантія терміном три роки.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28043 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | ROG SupremeFX |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Ексклюзивне RGB-підсвічування Aura Sync від ASUS Масивні радіатори VRM Fan Expert 4 1 x Thunderbolt header Два радіатора M.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2610 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 31797 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 7680 |
| Довжина відеокарти | 328.9 |
| Висота відеокарти | 130.5 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Вентилятори Gale Hunter 2-Ball Bearing DrMOS Ядра для трасування променів Тензорні ядра 4 покоління DLSS 3 NVIDIA G-SYNC Підтримка NVIDIA PhysX |
| Колір | Чорний |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 160 x 86 |
| Вага | 2.14 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний:< br/>LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр |
120 мм 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1700 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Рівень шуму | 29.3 |
| Повітряний потік | 61.25 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 164 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Елегантний дизайн ASSASSIN IV не тільки візуально приємний, це також призводить до оптимального потоку повітря та максимальної сумісності |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 144 x 147 x 164 |
| Вага | 1575 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Seagate BarraCuda |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Кількість пластин | 1 пластина |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 600 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Споживана потужність | 4.3 |
| Габарити | 101.6 x 20.2 x 146.99 |
| Вага | 415 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Додатково | Три встановлені вентилятори c RGB-підсвічуванням і один без підсвічування |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 9 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 475 x 228 x 492 |
| Габарити в упаковці | 537 x 285 x 539 |
| Вага | 9.39 |
| Вага в упаковці | 10.81 |
| Підтримка вінілографії | Підтримується вінілографія |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 31.5″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | SVA |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 170 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.272 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 26 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
FreeSync Premium Extreme Low Motion Blur Shadow Boost Ultra-Low Blue Light Flicker-Free GameVisual |
| Особливості |
HDR10 Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково |
ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) для мінімізації розмиття динамічного зображення Сертифікація FreeSync Premium: висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрану Підтримка технології Adaptive-Sync |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
716.3 x 496.2 x 213.81 мм (з підставкою) 716.3 x 426.2 x 54.87 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 803 x 187 x 560 |
| Вага |
6.7 кг (з підставкою) 5.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 9.72 |
| Колір | Чорний |
Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard базується на ідеї перенести ігрову поведінку механіки в мембранний корпус. Лінійка закриває цією моделлю стартовий ціновий ряд для гравців, яким потрібна швидкість відгуку, RGB-підсвічування і захист від пролитої рідини без переплати за повноцінну механіку. Мембранна схема Mech-Dome скорочує час спрацьовування, Lightsync синхронізує підсвічування з грою, а вологозахист витримує багатогодинні сесії.
Перемикачі Mech-Dome в Logitech G213 Prodigy отримали тактильний відгук і короткий шлях до спрацьовування — палець відчуває активацію без додавлювання до упору. Світчі передають натискання за 2 мс, що вчетверо швидше за стандартну офісну мембрану і на рівні дротових механічних клавіатур.
Повний хід 4 мм залишає запас для м’якої посадки, а зусилля спрацьовування 50 г тримає палець у коридорі, звичному для шутерів. Палець ловить тактильний bump на середині ходу, що дає змогу розрізнити момент активації без погляду на клавіатуру.
Logitech заклала в G213 Prodigy п’ятизонне підсвічування з підтримкою Lightsync — кольори змінюються за подіями в 300+ іграх. Палітра охоплює 16.8 млн відтінків, п’ять режимів анімації керують характером світіння, а G HUB прив’язує сценарії до конкретних ігор і застосунків. Зонна схема типова для сегмента, де per-key підсвічування зустрічається на клавіатурах удвічі-втричі дорожче.
Корпус G213 Prodigy витримує пролиття 60 мл рідини — склянка соди або кухоль чаю, зачеплені рукою в розпал катки. З масою 1 кг пристрій залишається на місці під час різких рухів, а гарантія на три роки закриває типові сценарії зносу ігрової периферії в цьому ціновому сегменті.
Вбудована підставка під зап’ястя лежить в одній площині з базою G213 Logitech keyboard — кисть не заламується в ліктьовому згині під час довгих сесій. Регулювання опорних ніжок задає кут 2° або 8° під висоту стільця і столу. Зусилля 50 г на Mech-Dome залишається комфортним — палець не накопичує втому за годинний матч.
Сім окремих медіаклавіш керують звуком і відтворенням без комбінацій з Fn — палець знаходить гучність і стоп без погляду на клавіатуру. Game mode блокує Win-клавішу на час сесії, щоб випадковий промах не згорнув гру. 12 F-клавіш приймають макроси через G HUB — кожна клавіша запускає каскад дій для MMO або стримінгових сцен.
Telemart доставляє Logitech G213 Prodigy Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні, а в 13 шоурумах у 9 містах клавіші Mech-Dome можна протестувати особисто. Бонусна програма повертає до половини вартості клавіатури на рахунок для оплати наступних замовлень.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 111 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | G Mech-Dome |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Клавіші класичного типу |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7 або пізніших версій |
| Наявність |
Підставка для рук Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Каркас із алюмінієво-магнієвого сплаву Фірмове ПЗ Logitech Gaming Software (LGS) Додаткові 12 ковпачків Сила натискання 45 г Відстань до точки спрацьовування 1.5 мм Загальний хід клавіші 3.2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 452 x 33 x 218 |
| Вага | 1000 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 20000 |
| Кількість кнопок | 8 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 8 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer Optical Mouse Switches |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Час відгуку миші | 0.2 |
| Виробник сенсора | Razer |
| Сенсор | Razer Focus |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять Полегшені Ергономічний дизайн |
| Додатково |
Розширена пам'ять Зберігайте до 5 конфігурацій профілю у вбудованій пам'яті мишки і перенесіть свої настройки куди завгодно - так що ви завжди будете готові конкурувати з бажаними елементами управління Ідеальне коліщатко Ідеально налаштоване для чіткої прокрутки з зазублинами при більш низькому опорі коліщатко, що дає циклічне перемикання між зброєю і виконанням стрибків |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 127 x 61.7 x 42.7 |
| Вага | 82 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 5 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм), 2 x mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 10–22 000 |
| Чутливість | 110 |
| Номінальний опір | 64 |
| Діаметр випромінювача | 53 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.5 + 2.5 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | В комплекті перехідник з mini-Jack (3.5 мм) на 2 x mini-Jack (3.5 мм) |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −42 |
| Додатково |
Відключення мікрофона (функція Mute) Знімний мікрофон |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра та піноматеріалом з ефектом пам'яті |
| Можливості |
Включення/вимикання мікрофона Регулювання гучності |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Два кабелю в комплекті знімний кабель |
| Додатково |
Фірмове ПЗ Вбудовані елементи управління Динаміки з неодимовим магнітом |
| Матеріал | Алюміній з пластиком |
| Вага | 245 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии