| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 27″ |
| Permission | 2560x1440 |
| Type of matrix | VA |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Anti-glare |
| Response time | 1 |
| The maximum update frequency | 144 |
| Brightness | 250 |
| Static contrast | 3000:1 |
| Dynamic contrast | 80 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 99 |
| Interfaces |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Additional interfaces | 1 x mini-Jack (3.5 mm) OUT |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities | Tilt angle adjustment |
| Incline | from +23° to -5 |
| Synchronization technology | FreeSync |
| Power Supply | built-in |
| Power consumption in working mode | 34 |
| Power consumption in the off mode | 0.3 |
| Power consumption in standby mode | 0.3 |
| Branded technologies |
Low Blue Light Flicker Free Shadow Control Low Input Lag Crosshair/Dial Point Motion Blur Game Mode Gaming Style |
| Peculiarities | Frameless display |
| Additionally | Screen frequency when connected to the console 120 Hz |
| Equipment |
Monitor Power cable DisplayPort cable 1.8m HDMI cable 1.8m |
| Dimensions in the package | 730 x 187 x 520 |
| The weight | 4.63 kg |
| Weight in the package | 6.96 |
| Color | Черный с красным |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии