| Застосування |
Внутрішнє відеоспостереження Зовнішнє відеоспостереження |
| Варіанти монтажу |
Настільний Настінний Стельовий |
| Тип підключення | Бездротова |
| Вид | Кубічна |
| Виконання | Неповоротна |
| Сенсор (тип матриці) | 1/2.8" |
| Об'єктив | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
| Знімна лінза | - |
| Дозвіл зйомки | 2304x1296 |
| Дозвіл відео | 2304x1296 |
| Дозвіл матриці | 3 МП |
| Формат відео | H.264 |
| Частота кадрів | 30 |
| Нічна зйомка | + |
| Ік підсвічування | до 9 м |
| Тепловізор | - |
| Датчик руху | + |
| Мікрофон | + |
| Тип підключення | WiFi |
| Бездротова мережа | IEEE 802.11 b/g/n |
| Мережеві протоколи | SSL/TLS |
| Віддалене управління | + |
| Слот для карти пам'яті | MicroSD до 128 ГБ |
| Розумна подія | Виявлення руху |
| Зв'язок сигналізації |
Відправлення Push-повідомлень Звукова та світлова сигналізація |
| Робоча температура | 0°C ~ +40 °С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Адаптер живлення |
| Живлення | 100-240 В AC, 50/60 Гц, 0.3A |
| Додатково | Бездротова безпека - WPA, WPA2-PSK |
| Комплектація |
Камера Tapo C110 Адаптер живлення постійного струму Інструкція користувача Гвинти Монтажний шаблон |
| Габарити | 98.9 x 67.6 x 54.8 |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии